, Newsy Plus T-Mobile Telefony

T-Mobile czy Plus: gdzie taniej dostaniesz dobrego smartfona?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • http://www.kotlet.pl Madziaa

  Ja polecam plusa. Ma ciekawą ofertę, wiele pakietów i bardzo dobry zasięg. Według mnie T-mobile jest na ostatnim miejscu. Drugie miejsce zajmuje play i orange. W plusie też można kupić najtaniej internet, nie oszukują i są naprawdę uczciwi i najlepsi!

 • lenka

  t- mobile to koszmar. dzwonią od 7.30 rano do 20.30 wieczorem z propozycjami super extra fantastycznych promocji. mam cholernie drogi abonament z darmowymi, których nie wykorzystuję bo są do t-mobile i na stacjonarne a jak wiemy tylko dinozaury mają stacjonary i wszyscy poszli do play, a za rozmowy do play t-mobile nieźle sobie liczy.

 • Michael

  Najlepiej kupić telefon na wolnym rynku i podpisać umowę krótkoterminową bez telefonu.
  A jeśli wahacie się między Plusem a T-Mobile, to polecam Play, bo tam ceny usług są najtańsze.

 • http://www.gsmManiaK.pl Krzysztof Swoboda

  jak coś fajnego wymyślą do powiedzmy marca, kiedy powinienem otrzymać nową propozycję umowy, to poważnie będę brał pod uwagę 😉 Póki co waham się między dwoma sieciami…;)

 • http://www.gsmManiaK.pl bartek

  Ciężko ukryć, że najtańsze smartfony mają w Orange 😉 Wystarczy się porozglądać nieco po stronach. Jeszcze, jak dojdzie do tego jakaś ciekawa promocja – to już w ogóle bez szans. Nie tak dawno temu Galaxy S II w abonamencie 89,90 można było dostać za 49 złotych 🙂 (cena poleciała w dół o 700 zł).


reklama