, HTC Newsy Smartfony

HTC U11 Plus z naprawdę pojemną baterią. Kto by się spodziewał?

HTC U11 / fot. gsmManiaK.pl

HTC U11 / fot. gsmManiaK.pl


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Michał Pa-k

  Ekrany 2 k to idiotyzm, nie wiem po co to komu. moda taka sama Jak kiedyś na Mpx tyle że Mpx miały jednak te zalete , że można było z tego zrobic użytek. Zdjecia robione telefonem pamietam że drukowałem w formatach 70×100 i zdjęcie było bardzo dobrej jakości. tutaj nie ma żadnej róznicy. na ekranie 6 cali wpakować 2 K ? po co ? UHD to jest absolutny max. I bateria by wystarczyła wtedy na dłużej.

  • bogymen

   Google VR i wirtualna rzeczywistość. Nie każdy użytkuje tel. jak Ty i nie robi użytku z takiej rozdzielczości jak Ty. To są flagowce i oferują takie rzeczy, nie chcesz 2K wybierz coś ze średniej półki i po kłopocie.

  • Keelo

   Ja kupiłem sobie Lenovo P2 i zabija swoja baterią każdego flagowca a i najwolniejszy nie jest. Fakt aparat szalu nie robi ale mi zależało na baterii i długiej pracy.

   • Michał

    Ja mam xiaomi mi max 2 i mam 80% twojego czasu na baterii.

 • Soverxdx

  To co było kiedyś mocną stroną LG, obecnie jest mocną stroną Huawei np. mate 9 dwa dni bez problemu, może stać się mocną stroną HTC. Skoro płacę kilka tysięcy to telefon mi będzie służyć do czegoś więcej niż dzwonienia czy sms. I oczekuje że wychodząc rano o 6 z domu będę mieć jeszcze baterię wracając o 23. Nawet podczas intensywnego użytkowania.


reklama