, Newsy OnePlus Telefony

Dlaczego nie można już kupić OnePlus 5? Powód nie jest zaskakujący

OnePlus 5 / fot. OnePlus

OnePlus 5 / fot. OnePlus

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Maqs

  Nie będzie 5t z dokładnie takiego samego powodu jak nie było 4. Po prostu dla majfriendów 4 jest pechowa. Kolejna wersja one+one będzie 6. Bo chyba, że zrobią jakaś k***3 z logiki.

 • Pan Rafał (r4ph4ell)

  Nie będzie 5T… Moim zdaniem kolejna partia produkcyjna OP5 będzie posiadała na pokładzie Androida Oreo „out of box”, stąd opóźnienia, albo brak jakiegoś komponentu, może coś podrożało… A Carl używa słowa „był” bo nie można go kupić na chwilę obecną poza Indiami. Jakby używał słowa „jest” to by się ludzie czepiali, że powinien mówić „był” ze względu na braki magazynowe.

 • stark2991

  Na logikę. Gdyby nie planowali jakiegoś nowego modelu (5T) to produkcja cały czas by szła, a telefonów by zabrakło na wiosnę a nie teraz

  • rake

   Niby tak. Ale jeśli nie mają swoich fabryk, tylko korzystają z wolnych mocy przerobowych zakładów Oppo i zamówili ileś tam sztuk, które im się przedwcześnie rozeszły, to „domówienie” dodatkowych partii wcale nie musi być łatwą i oczywistą sprawą.
   Ale tak czy siak – nie wierzę, żeby mieli naprodukowane już teraz tyle sztuk, ile planowali sprzedać do wiosny – magazynowanie też swoje kosztuje. Więc albo czekają na następną partię produkcyjną, albo rzeczywiście szykuje się premiera odświeżonej wersji 🙂

   • http://michaelives.pl Michał

    Dokładnie.


reklama