, Newsy Phablety Samsung

Samsung Galaxy Note 8 w kolorze DeepSea Blue trafił do przedsprzedaży w Polsce

Fot. Samsung

Fot. Samsung

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • MR_P3T3R

  Hmm.. chciałem niebieskiego, bardzo .. ale się nie doczekałem a musiałem przedłużyć umowę i wziąłem czarnego , nie jest taki nudny zwłaszcza jak się załączy bajeczny ekranik 🙂

 • https://twitter.com/AndrzejWoch Andrzej Woch

  Skoro macie informacje ze sklepu Komputronik, to chyba logiczne, że źródłem jest właśnie Komputronik, a nie wasze własne. Co za żenujące to jest. Nie pierwszy tego typu przypadek i zapewne nie ostatni.

  • http://www.techmaniak.pl Damian Kucharski

   Nie, źródłem jest ten, kto odnalazł ofertę i podał ją do publicznej wiadomości. Komputronik nie napisał do nas „hej, mamy już Samsung Galaxy Note 8 DeepSea Blue, możecie o tym napisać?”. Ktoś z nas (w tym przypadku ja) poświęcił swój trud, by zlokalizować ten model w sklepach i chce się podzielić tą informacją z innymi. Gdybym tego nie zrobił, to pewnie jeszcze przez dłuższy czas byś się o tym nie dowiedział.

   Wiesz, co jest naprawdę żenujące?
   To, że lada moment konkurencja jak jeden mąż zacznie pisać o dostępności w Polsce tego modelu i w 90% przypadków nie zobaczysz „dzięki gsmManiaK”, choć mam 90% pewności, że autorzy będą to wiedzieli właśnie od nas, a nie bezpośrednio ze strony Komputronika.
   I to nie będzie pierwszy tego typu przypadek i zapewne nie ostatni, wspomnisz moje słowa.

   • https://twitter.com/AndrzejWoch Andrzej Woch

    Serio ty takie rzeczy piszesz? Omg ten serwis totalnie się ztacza. Myślisz, że tylko ty przeglądasz internet w poszukiwaniu takich rzeczy? Nie. Dostaje się nawet newslettery z takich rzeczy na emaila.
    A o tym, że się pojawił niebieski Note wiedziałem już zanim napisałeś, a jestem tutaj w tym newsie przez TT z ciekawości tylko, a nie po info.

    • http://www.techmaniak.pl Damian Kucharski

     Może i nie tylko ja, ale jakoś nie widzę, by ktoś o tym informował innych.
     Jesteśmy portalem informacyjnym, wyszukujemy informacje i podajemy je dalej.
     To jakaś dziwna zależność, że zazwyczaj dopóki my o czymś nie napiszemy, nigdzie info się nie pojawia. Jakaś magia, prawda?

     Przy okazji: twitter.com/Andrz…6673393667
     Skąd się o tym dowiedziałeś? Nie od nas czasem? A może niemiecki MM Ci newsletter wysłał?
     Właśnie o tym mówię – bierzesz info i nie podajesz skąd je masz, a śmiesz mnie pouczać.

     • https://twitter.com/AndrzejWoch Andrzej Woch

      Czyli dalej niski poziom rozmowy na tym serwisie ze strony piszących. Uważasz, że tylko ty info zdobywasz, a wszyscy od ciebie biorą. Szkoda mi czasu na taką rozmowę. Tacy piszący są najgorsi.
      A skoro tak chcesz wiedzieć skąd miałem info odnośnie V30, to Ci powiem. Z wcześniejszych plotek, informacji jasno wynikało, że w Europie w pierwszej kolejności może się pojawić w Niemczech, co nawet lokalne LG wspominało. A to, że się interesuje mobilną technologią, to sprawdzam nadwyraz często niemieckie sklepy i infa z racji tego, że do Niemiec mam rzut beretem. I nie tylko Niemcy, bo inne kraje też sprawdzam, choć nie tak systematycznie co Niemieckie.
      Co zaskoczony? To nie jest jakieś trudne, każdy to może zrobić.

     • http://www.techmaniak.pl Damian Kucharski

      Nie, skąd, wiedziałem co odpowiesz 🙂
      Pozwól, że pozostanę sceptyczny co do Twojej historii odnalezienia LG V30 w niemieckich sklepach.
      Rób dalej, co uważasz za słuszne, ja będę robił tak samo.
      Pozdrawiam.

     • https://twitter.com/AndrzejWoch Andrzej Woch

      Mi nie zależy na tym, czy mi wierzysz. Rozmowa dotyczyła czegoś innego, a ty zmieniłeś jej bieg ☺️ Trochę w tym też siedzę, więc wiem na czym zbieranie i szukanie infa polega.


reklama