, Artykuły Akcja partnerska

Jak taniej kupować w Gearbest i innych chińskich sklepach? Jest na to sposób

Jak taniej kupowac w Gearbest

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Nazir

  Ja gdy jadę za granicę to tylko zmieniam w ustawieniach konta na euro i hula w sklepach i bankomatach tak jakbym miał konto i euro tam 🙂
  Wracam do Polski i tylko przestawiam płatność na zł.
  Dodatkowo dla kaprysu mam podkonto w euro i usd z oddzielnymi numerami w banku do konta podstawowego.
  Więc mając jedno konto mam 3 numery kont z których mogę dowolnie dysponować kasą lub je zasilać 🙂

 • Nazir

  Ale po co takie kombinacje i cebulowanie , napisałem karta mc banku w jakim mamy konto załatwia sprawę i nie pisz bzdur że coś taniej masz jak kurs waluty między bankami to grosz i kombinacje alpejskie jakie wymyślają 13 latki nie mając pieniędzy i konta mnie śmieszą.

 • Nazir

  Dziś GearBest mi oddali pieniądze po 41 dniach jak PayPal ich za jaja do tego zmusił .
  Skandalem jest że nie dość że nie przeprosili to przez 41 dni korzystali z moich pieniędzy mając je na swoim koncie oprocentowanym .
  ps.
  Pay Pal tylko mi odpisał info.
  Drogi Użytkowniku!
  Sprzedający dokonał zwrotu pieniędzy na kwotę 2,43 USD i sprawa została zamknięta.
  Aby wyświetlić status tego zwrotu pieniędzy, zaloguj się do konta PayPal i kliknij Działania.
  • Identyfikator sprawy: PP-006-349-331-688
  • Imię i nazwisko sprzedającego: GearBest
  • Kwota transakcji: 2,43 USD
  Z poważaniem
  PayPal

  Reasumując dzięki zabezpieczeniu PayPal odzyskałem pieniądze bo sklep GearBest nie raczył nic zrobić przez 41 dni i nawet teraz mnie przeprosić .
  Innym razem straciłem 150 usd i 130 zł. VAT kupując g*nofona w GearBest bo nie uznano mi sporu z tym sklepem gdy odebrałem towar wadliwy a odesłanie go do nich do Chin aby odzyskać pieniądze to kolejne koszty i sprawa trwała by 6-12 m-cy więc sobie odpuściłem.

  Nie rozumiem dlaczego na blogach taki sklep jest polecany reklamowany jak ewidentnie robią przekręty , wysyłają uszkodzony towar albo dokument zakupu jest na inną kwotę niż faktycznie się zapłaciło co powoduje dodatkowe koszty i szopkę problemy w urzędzie celnym.

 • Nazir

  Nie polecam kupowania na GearBest , kombinatorzy oszuści i drugi raz mam z nimi problem po zakupie i zapłaceniu kwoty przez PayPal.
  ps.
  Towar przez 40 dni nie został dostarczony do mnie i nie wiadomo czy został wysłany , wczoraj zgłosiłem w PayPal brak towaru i zwrot pieniędzy od oszustów z GearBest.

  • Miśka

   Pojedyncze przypadki maruderstwa. Kupuję tam regularnie i jakoś nigdy problemu nie miałam. Pojedyncze przypadki to nie standard.

 • Krzysztofsf

  Nie widze mozliwosci zasilenia konta PayPal z tego kantoru.

  • Nazir

   Ja mam PayPal podpięty z kartą mc mojego banku i zero problemów od 10 lat z płatnościami , zwrotami itp.itd.
   ps.
   Po co to kombinować jak wszystko jest takie proste i bezpieczne jak się ma odrobinę wiedzy rozumu i nie ma urojeń 😀

   • Krzysztofsf

    Mozna tez placic z salda dolarowego jesli zasilimy PayPal dolarami – ochrona wtedy bylaby ta sama. Jesli nie posiadam konta dolarowego, to specjalne zakładanie i utrzymanie go zeby z nigo przelac na PayPal (i to tylko w jednym z bankow wspolpracujacych z kantorem) zje a moze i przewyzszy oszczednosci ze sporadycznych zakupow

    • Nazir

     Dla mnie nie ma znaczenia jaką walutę wybieram w sklepie bo i tak mój bank robi przewalutowanie i przez PayPal tylko pobiera odpowiednią kwotę jaką ma sprzedawcy zapłacić .
     Podpięta karta mc banku pod PayPal czy bezpośrednia płatność w sklepie Google lub Apple to wygodna opcja pewna bezpieczna i nie interesują mnie dolary , funty , jeny czy dolary australijskie lub euro
     Kupuję towar i płacę jak w Polsce nie interesując się niczym jak tylko aby towar do mnie został dostarczony 🙂

     • Krzysztofsf

      Moja KK (bardzo dobra skądinąd) ma paskudne kursy. Dlatego place w złotówkach lub korzystam z przewalutowania (i kursu) PayPal. Na tyle sporadycznie kupuje za granica, ze nie oplaca mi sie szukac jakis stalych rozwiazan typu powyzszy kantor.

     • Nazir

      Na tych kombinacjach i kantorach to się wychodzi drożej jak Zabłocki na mydle 🙂
      Mniej kombinowania i cebulenia tym lepiej i bezpieczniej
      ps.
      Znajomy fryzjer 23 lata jest takim łosiem frajerem że kupił maszynkę do strzyżenia na alixpres i to kota w worku bo było taniej o 50 zł. niż dużo lepsza markowa z gwarancją serwisem w Polsce
      Finał taki że czeka już 30 dni , maszynki nie ma a w między czasie stracił kilku klientów i również kasę u mnie
      Reasumując gdyby miał rozum to kupiłby maszynkę Philips lub inną markową w sklepie w Polsce i w miedzy czasie już by na niej zarobił kasę że miałby ją za free po strzyżeniu 3-4 osób a tak ma g*no bo jest młodym polaczkiem Cebulakiem który naczytał się bzdur o zakupach na ali i inne g*no warte sklepy wirtualne w Chinach


reklama