, Apple Newsy Telefony

iPhone X dopiero w grudniu? 90% sztuk nie spełnia oczekiwań

fot. Apple

fot. Apple

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • tyle

  Nie kupuję tej marketingowej zagrywki, że nowy ogryzek jest tak przełomowy, że nie potrafią sobie poradzić z produkcją tak zaawansowanego urządzenia oraz, iż właściciel marki rygorystycznie sprawdza wszystkie urządzenia.

 • Drzewo1986

  Bo największym rynkiem zbytu są teraz Chiny a Chińczycy pewnie jak Polacy sprzed 25 lat albo Amerykanie, nie mają takich wymagań co do jakości jak europejczycy.

 • MR_P3T3R

  Natomiast Samsung nie przejmuje się byle czym.. Note 8, mój i większość egzemplarzy sklepowych ma prześwitujące ramki a bixby nie odpowiada na wybudzenie głosowe i jest OK .. W Samsung Store patrzyli się na mnie jak na jakieś zjawisko 🙂 jak im pokazałem gdzie podświetlenie ucieka bokami z note’a 8 to dopiero zrobili oczy jak 5 zł 😀 Nawet nie reklamuje swojego bo dostanę jeszcze gorzej wykonanego. Flagowiec pełną gębą nie ma co …

  • Łukasz

   no nie gadaj że szajsung ma jakieś problemy

 • beaviss

  Wystarczyło w modelu 8 zmniejszyć trochę ramki góra dół, włożyć ekran 5 cali z fhd retina, przy obecnym rozmiarze, dodać 4GB ram(tak dla świętego spokoju bo to standard, lepiej to wyglada gdy placi sie 4 tys zl) i byłby dla mnie ideał, a tak jest lipa

  • Miśka

   „bo to standard”… Jak podzespołu tego nie potrzebują to po co? Bo wygląda t na papierku lepiej? Typowe lecenie na cyferki jak z aparatami.


reklama