, Apple Newsy Telefony

Który iPhone wytrzyma najdłużej na baterii?

iphone 8 1

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • iwanme

  Ależ liczy, przeczytaj dokładnie ile godzin czego. Standardowo ich rating zakłada 1h surfowania po necie, 1h odtwarzania wideo i 1h rozmów telefonicznych na dobę.
  A reszta to stanby.
  Żaden z wyżej wymienionych telefonów nie wytrzyma 80h ciągłego użycia. Nie wytrzyma zwykle nawet 20h 😉

  Phone arena odpala po prostu jakieś swoje skrypty. Oba testy są porównywalne między telefonami – rating GSMA będzie przydatny dla kogoś kto mało korzysta z telefonu, a ten z PA dla kogoś kto się nim bawi dużo.

 • Dariusz A.

  No dobrze, ale brakuje mi porównania do Iphone 7 Plus, 6s Plus, 6 Plus czy nawet SE. Modele z Plusem zawsze wytrzymywały dłużej na baterii.

 • iwanme

  Wszystko zależy od metodologii testowania.
  GSMA ma całkiem niezłą, choć w dzisiejszych czasach za duży stosunek standby do faktycznego używania telefonu.
  Natomiast PhoneArena może mieć po prostu inną – np. więcej przeglądania neta vs odtwarzania multimediów itp. bardziej nastawioną na SOT itp.

  Wynik iPhone to też żaden dramat. Po pierwsze czas jest porównywalny z resztą, a po drugie czas działania na baterii u Apple specjalnie nie spada wraz zaśmieceniem telefonu.
  Po pół roku używania czas działania na baterii w iPhone będzie pi razy drzwi podobny jak pustego, w przypadku Androida jeśli ktoś sobie poinstaluje trochę apek i nieszczególnie chce mu się bawić w optymalizacje baterii czas leci na łeb na szyje.
  W moim Note czas pracy na baterii po paru miesiącach był z 1/3 gorszy niż po formacie ( głównie standby poleciał, bo podczas intensywnej pracy to wiadomo, niewielka różnica)

 • Optymista1

  Niezłe wyniki, smartfon za około 4 tysiące zł wytrzymuje 10 godz na jednym ładowaniu, mam LG X Power za 800 zł, który wytrzymuje 1 dzień na intensywnym korzystaniu z Youtube 720p/60kl/s :>

  • Taedium Vitae

   I pół dnia lagów xD

 • alien

  Tak, Tak, a świstak siedzi i zawija w sreberka… Dla mnie nic z nich nie wynika jasno… Może wypadało by dodać kilka słów jaki to testy i jak przeprowadzane. Czy było właczone WiFi, jaki tryb ekranu, czy kożystał z danych komórkowych, czy był pod pelnym obciążeniem, etc, etc … Autor wkleja tabelkę i jest oświecony… Brawo Ty, przynajmniej masz jasność. No cóż można i tak pisać i uprawiać „dziennikarstwo”. Ja powiem tak, jak na właczoną funkcję latarki czyli test baterii z włączoną latarką to fakt długo działa…
  Żenujący News.


reklama