, Akcesoria Newsy

Uważasz, że Samsung Galaxy Note 8 ma małą baterię? Oto rozwiązanie

Fot. ZeroLemon

Fot. ZeroLemon

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • concept office

  Nie ma tak źle z tą baterią w NOTE 8. Poprzednio miałem Note 7 z 3500mA, później NOTE FE z 3200mA i obecnie używam NOTE 8. Bateria trzyma zadowalająco i nawet dłużej o 15-20 proc. niż poprzednie modele, pomimo większego ekranu. Mam to sprawdzone w praktyce porównawczej, nie w teorii obliczeniowej. Najczęściej aby zaoszczędzić pobór prądu trzeba wyłączać całkowicie pobór danych internet LTE+ i zyskuje się nawet do 30 proc. prądu więcej na dobę. Neta trzeba włączać w momencie potrzeby i jest oki. Ponadto większość aplikacji wyłączyć, które chodzą często w tle. Nowych ogniw nie wdrożą, ponieważ nie ma w tym żaden z producentów interesu, a obecne lobby nie dopuści do zmian. Trzeba zakupić etui z accu i jest wystarczające, najlepiej z baterią litowo-polimerową, bo jest wytrzymalsza, ale droższa w produkcji. Pozdrawiam i polecam Note8. Ralf.

 • Marek

  Skoro bateria w Samsungu Note 8 jest mniej pojemna niż w Note 7, przy większym wyświetlaczu i co za tym idzie większym poborze prądu, to nie ma się co dziwić, że jest kiepsko. Samsung nie umie widać skonstruować dobrej baterii. Albo za mała pojemność, albo wybuchają.

  • Pisul Maximus

   Oczywiście nie masz racji. Przy tej wielkości wyświetlacza i szybkości procesora wytrzymuje tyle co pierwsza notka która miała dużo niższą rozdzielczość i ekran. Muszę Cię zmartwić przy obecnej technologii produkcji baterii niewiele więcej da się wycisnąć bez zmiany gabarytów. Od lat średnio co miesiąc czytam o super wydajnych bateriach które już już wchodzą do produkcji 🙂 Nie wiń Samsunga wiń świat że nie ma kolejnego pana Tesli


reklama