, Apple Newsy Telefony

Oto powód opóźnionej produkcji iPhone X. Spodziewaliście się?

fot. Apple

fot. Apple

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • kmewal01

  Yyy, moim zdaniem to specjalnie opóźniają start iPhone X tylko po to, żeby sprzedać jak najwięcej iPhone 8. Gdyby sprzedaż obydwóch wystartowała równocześnie, to mało kto kupiłby 8, jest za bardzo podobna do 7, a dokładając trochę do X od razu jesteś rozpoznawalny jako wyjątkowy posiadacz najnowszego iPhona.

 • Mateusz Kwiatkowski

  Czyli co w koncu pokazali? Nic poza iphonem 8, ktory prawie niczym nie rozni sie od 7. Smiech i kpina.

 • Mateusz Kwiatkowski

  Czyli wprowadzili co w koncu pokazali? Nic poza iphonem 8, ktory prawie niczym nie rozni sie od 7. Smiech i kpina.

 • Nazir

  Porażka z iPhone8 powoduje zmniejszanie zamówień na X bo nic nie wskazuje że to się teraz sprzeda

  • ElektronicznyFan

   Jaka porażka? dopiero co na rynek wszedł. A zapomniałem SGS 8 najlepszy lol. Analitykiem powinieneś zostać Janusz a nie internetowym trollem. Żebyś się nie zdziwił jak jabłko sprzeda więcej od lagsunga.

   • Rado

    Że co niby zrobił ?? Jak na razie to go tylko pokazali i z tego co widać jeszcze długo na niego poczekamy. I zmień już tego i9000 to nie będziesz miał lagów. Jesteś takim samym trollem jak kolega wyżej.

    • ElektronicznyFan

     Po pierwsze chłopcze lat 34 mam na karku, po drugie obecnie w użyciu XZ Premium. Jeśli chcesz ze mną podyskutować, to dorośnij. A żeby bronić żałosnego Nazira, to trzeba mieć jego poziom, który zapewne masz. Tyle odemnie. A jeżeli nie znasz popularnego akronimu „lol” to radzę się douczyć też. No i miło by było jak byś Ty się pochwalił jaką słuchawkę posiadasz.
     P.s na przyszłość jeśli chcesz się udzielać w dyskusji, to czytaj uważnie bo mowa była o Iphone 8,który to wchodzi na rynek, a nie o Iphone X.
     P.s2 i absolutnie nie liczę na Twoją odpowiedź na moje przyszłe „wypociny” mam ciekawsze rzeczy w życiu do robienia niż dyskusje z Tobą.

     • Rado

      Nikogo chłopczyku nie bronię i mam więcej lat niż ty. Co do nazira to prezentujecie bardzo podobny poziom i dlatego właśnie się z nim „wymieniasz poglądami”. Co do ZX PREMIUM to pracuję od 7 lat w serwisie GSM i flahowce Sony „W środku” to śmiech na sali 🙂
      Możesz sobie pisać co chcesz ale ja już ci nie będę odpisywał bo nie mam zamiaru zniżać się do twojego poziomu bo ten jest na takim samym poziomie jak ZX PREMIUM.
      Jak to się mówi „Nie rozmawiaj z głupim bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem” 🙂

   • Rado

    I tak na koniec jak widzę coś takiego jak „lol” to już wiem, że osoba która to pisze ma lat „naście”. Nie licz na moją odpowiedź na twoje przyszłe „wypociny”.


reklama