Jest i on, okrągły, długo oczekiwany jubileusz! Przed Wami pięćdziesiąty, specjalny odcinek przeglądu najlepszych gier na Androida!
Tym razem jednak rzucamy okiem nie tylko na nowości. Przed Wami subiektywny wybór dziesięciu najlepszych gier Androida, wyselekcjonowanych spośród ponad 200 tytułów, jakie przedstawiliśmy Wam w przeciągu ostatnich 49 odcinków naszego przeglądu. To hity nad hity, gry, w które koniecznie musicie zagrać – gry, które bewzględnie powinny pojawić się na każdym smartfonie czy tablecie. Jak więc mawia klasyk – zapinamy pasy i jedziemy!
Jak zawsze, czekamy na Wasze komentarze i uwagi. Jeśli wpadła Wam w oko ciekawa gra, koniecznie dajcie nam znać. I oczywiście gorąco zachęcamy do subskrybowania naszego nowego kanału na YouTube, w którym prezentować będziemy zestawienia najlepszych gier i aplikacji, jak również recenzje sprzętu i poradniki how-to.
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Nothing w końcu ujawnił datę startu aktualizacji. System Nothing OS 4.0 oparty na stabilnym Androidzie…
Sieć Play wprowadziła nową promocję Black Week. Tym razem nie dotyczy ona telefonów komórkowych czy…
Wszystko wskazuje na to, że OnePlus 15 nie jest tak doskonały, jak się spodziewano, a…
Amazfit wprowadza nową, mniejszą wersję modelu Amazfit T-Rex 3 Pro. Zmniejszyła się średnica ekranu względem…
Samsung Galaxy S25 Edge to bezapelacyjna ciekawostka producenta z bieżącego roku. Podczas premiery flagowiec kosztował…
Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest to polska hybryda przygodówki i RPG, osadzona…