, Apple Newsy

Nie ma ogromnych kolejek po iPhone’a 8. Wcale mnie to nie dziwi

fot. Anadolu Agency/Getty Images

fot. Anadolu Agency/Getty Images


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • tyle

  Dokładnie ci sami ludzie, gdyby zauważyli taką kolejkę po n.p.: konserwy rybne, papier toaletowy, piwo, chleb…, rozeszliby się. Pomaszerowaliby protestować pod magistratem, zapchaliby łącza internetowe publikując stosowne post, groziliby sądami, odsunięciem od władzy po wyborach … A tu owce tłoczą się by wydać swoje ciężko zarobione pieniądze za coś, co nie jest limitowanym przedmiotem kolekcjonerskim, tylko wyrobem dostarczanym w dowolnych ilościach. Nie szkoda mi tych ludzi, ani nawet żalu, który publikują w formie świadomej wyższości. ładujecie pieniądze w system, który jest bardziej zamknięty nie po to, by był bezpieczny, tylko po to by Apple trzymało łapę na wszystkich płatnościach. Gratuluję radości z powodu zwyżek cen akcji firmy – bo to wszystko z drenowania waszych kieszeni.

 • Marcin Adamczyk

  Nic dziwnego, że ludzie nie chcą tego kupować. Przecież to będzie wstyd pokazać się z tym modelem obok iPhone X 😀

 • jotek44

  Zgadzam się z poglądami autora ! Oba modele „8” to żadna rewelacja ! Apple chciał zapewne zachować ciągłość klasycznej serii i jej tradycyjnej numeracji, kierując jednak całą innowacyjność w stronę modelu jubileuszowego. Zdecydowana większość fanów czekała przecież na iPhona X i ten model był traktowany priorytetowo. Rekordową sprzedaż ma zapewnioną przez najbliższe 2 lata.

 • Huba

  Ja sobie wezmę 8 bo jest poręczna ale troche poczekam az spadnie z ceny. Wersja X na ta chwilę mnie nie interesuje

 • Adrian M

  I „emejzing” się skończył.

 • Niro

  Po X’a kolejek też nie zobaczycie. Tu blokadą będzie cena oraz absolutnie cyrkowy wygląd. O ile 8 Plus dostała szlifu do piękna tak X jest przedobrzony. Ekran i jego górna część pokombinowana, aparat odwrócony i mocno wystający. Przesadzili. Ja biorę 8 Plus srebrną, klasyka gatunku, wszystko na miejscu, z klasą, elegancko, nowocześnie. Poczekam jedynie, aż spuszczą z ceny, co po tym, co napisaliście – powinno nastąpić szybciej niż myślałem. 7&7Plus wyglądają moim zdaniem źle. Wyglądają na duży, toporny sprzęt. Szkło, które pojawi się w 8 będzie idealne, wizualnie wyszczupli telefony.

  • Xawery

   Kwestie osobistych preferencji ten wygląd. Kolejki będą.


reklama