, Android Motorola Newsy Telefony

Motorola wyjaśnia sytuację. Android O trafi tylko na pokład jednego modelu G4

Lenovo Moto G4 Plus/fot. gsmManiaK.pl

Lenovo Moto G4 Plus/fot. gsmManiaK.pl

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Pablo2667

  I to właśnie jest podejście producentów sprzętu mobilnego, najpierw mówią że nie będzie a potem będzie i na odwrót. Koniec końców jest taki że i tak nie będzie. Niech uczą się od Apple, iPhone 5s a dostaje aktualizacje niby leciwy a jednak będzie działał.

  • p3x!

   Napisanie systemu na kilka urządzeń jest porównane do androida, który działa na kilku tysiącach różnych modeli telefonów – spoko. iOS jest systemem zamkniętym i dlatego mogą sobie pozwolić aktualizować nawet stare słuchawki. Słabe porównanie. Jednak sama sytuacja jest przykładem frajerstwa że strony producenta. Ludzie powinni mieć możliwość oddania sprzętu i żądania zwrotu pieniędzy – podobnie miałem z moto x play – obiecali androida 7,do dziś nie ma. Dlatego też jest to ostatnia motorola jaką kupiłem.

   • Michaelxdd

    Tak, Android działa na znacznie większej ilości telefonach, ale jakoś użytkownicy, którzy mają różne konfiguracje w swoich komputerach mogą korzystać zarówno z Windowsa 7, 8 i 10. Poza tym to producent dostosowuje oprogramowanie do telefonu. Motorola nie ma miliona wersji jak Samsung więc spokojnie mogliby dostosować nową wersję Androida do G4, tylko że nie mają w tym interesu i tyle.
    Dali ciała. Tyle w temacie.

   • iwanme

    Ale Motorola nie pisze tego systemu, a ma go jedynie skompilować i przetestować na nowym modelu.
    Jakoś hobbyści zajmujący się np. Lineage OS dają sobie z czymś takim radę bez problemu, a wielkie Lenovo nie może?


reklama