, Newsy Play

Nowa oferta w Play na kartę. Takich bonusów jeszcze nie było

Fot. Play

Fot. Play

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • jaad75

  Za kody z zakrętek/zawleczek, z napojów, które i tak kupuję – wypijam napój, robię zdjęcie kodu i wpisuję potem hurtowo, jak mam chwilę. Poza tym, skoro mam uzbierane ponad 100 GB, a wykorzystuję na telefonie max 10 miesięcznie (zazwyczaj bliżej 5), to nie potrzebują więcej niż ten cykliczny pakiet za 5 zł, który po prostu utrzymuje mi pulę gigabajtów. Przypadkiem również te 5 zł doładowania wystarczy, żeby utrzymywać pulę promocyjnych złotówek, z których finansują się rozmowy poza siecią (w sieci jest Stan Darmowy). Póki nie wyczerpię tych zasobów, raczej nie znajdę lepszej oferty.

 • jaad75

  Lipa jak lipa – od blisko roku płacę za telefon 5 zł miesięcznie, zamiast 25 zł. Powiedzmy, że już zaoszczędziłem jakieś 220, a z pewnością bonusu wystarczy mi jeszcze na co najmniej rok, jak nie dłużej (do tej pory mam jeszcze prawie 340 z 500 zł, które dostałem 11 miesięcy temu) – nie są to jakieś duże kwoty, ale jakby na to nie spojrzeć, całkiem przyjemna sytuacja, która sprawia, że przynajmniej do końca bonusu zostanę z tym operatorem.

 • 0001

  Nie, nie …. kupujesz kartę Red Bull Za 9 zł z puszką i tam Masz nielimitowany LTE czyli 100 GB + 1 megabit lejek.

 • https://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  Haha , dziś kolejna awaria w ORANGE z tym że przejmują Play ruch sieci .
  System do zera czyści konto z doładowań i nie włącza pakietu z braku środków a do tego cały internet GB również znika z konta .
  ps.
  Musiałem 2 razy dziś dzwonić do pomocy technicznej Orange o przywrócenie środków i 150 GB netu kumulacja
  Niezły bałagan mają ostatnio w Orange i trzeba samemu zgłaszać problemy

 • https://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  Cała ta oferta Play jest g*no warta i nigdy uczciwie u nich nie było z bonusem bo bonus szedł na oddzielne konto i tak trzeba było co 30 dni zapłacić 25-30 zł. aby mieć ponownie aktywny pakiet Formula lub Unlimited
  Do tego zasięg tej sieci i szybkość to farsa masakra i nawet wrogom nie polecam tego badziewia od Play które obecnie jest najgorszą siecią i nie poważnym traktowaniem klientów.

  • jaad75

   Nie, jeśli aktywowało się bonus za rejestrację do bodaj 15 listopada zeszłego roku, to można nadal go przedłużać, płacąc 5 zł miesięcznie. To 5 zł można wydać na cykliczny pakiet internetowy i w ten sposób odnawia się pakiet gigabajtów, również tych doładowanych choćby kodami spod nakrętek, bo szły (przynajmniej do tej pory) na jedno konto.

 • Aleks

  Osobiście bylem klientem PLAY i przeniosłem się do PLUSH-a: 50% przez 3 m-ce, pozniej 25 zł co m-c z no limit, a 5-te doładowanie gratis. Do tego RWK i lepsza przepustowosc danych (LTE czy HDSPA, a nie EDGE jak w PLAY).
  Jedyne czego brakuje to rozmow konferencyjnych,ale to jest do przezycia.

 • 0001

  Miesięcznie wykorzystuję około 50-60 GB oglądając między innymi telewizję oraz zasubskrybowane kanały na YouTube więc te 50 giga nie jest źle ale dla mnie ciut mało.

  • Konrad Bartnik

   Mam podobne problemy, w takim wypadku pozostają tylko oferty no-limit

   • https://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

    Polecam net no limit od T-M z nowej oferty lub ten max za 79,99 zł. z jakiego ja korzystam od ponad roku .
    Jak masz zasięg T-M lub często zmieniasz pobyt i podróżujesz jak ja to nic lepszego nie ma niż oferta netu mobilnego od T-M

    • Rafał Modrzejewski

     Wszystko zależy skąd jesteś. Ja byłem w Play, większość czasu miałem LTE, przeszedłem do T-mobile i mam głównie H+.. Jestem z Poznania 😉

   • 0001

    Proponuję Red Bull gdzie mamy internet LTE 100 GB na mc + lejek 1Mbit i to wszystko za darmo to znaczy muszą być aktywne połączenia wychodzące i wszystko. Sam używam tego od dwóch lat, moja mama, a i w domu mam także Hotspot z Red Bulla i Wszystko fajnie pięknie działa

 • Marcin Kaczmarczyk

  Ale coś dla stałych klientów to nic?

 • Luk Knysza

  Można przenieść z na kartę z np.plusa, oranga na kartę play czy to musi być numer z abonamentem ??

  • Konrad Bartnik

   Myślę, że nie ma to znaczenia. Możesz przenieść numer na kartę do innego operatora.


reklama