, Apple Newsy Smartfony

Większy przycisk boczny w iPhone X nie będzie klikalny. Co to oznacza?

fot. Nodus i G ordon Kelly, Forbes.com

fot. Nodus i G ordon Kelly, Forbes.com

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • jotek44

  Producenci akcesoriów wcale nie muszą zmieniać planów, bo o istnieniu dużego przycisku wiedzą od dawna ! Wszelkiego rodzaju futerały mają już gotowe ! Trudno sobie wyobrazić, by któryś z producentów w ofercie dedykowanej iPhonowi X nie zapewnił dostępu do tego klawisza ! Więcej sensu, Panowie !!!

  • Qba

   Rzecz jasna wiedzą tylko ci co mają certifikację Apple.

   • jotek44

    Ci, którzy nie mają certyfikacji Appla, śledzą serwisy branżowe, bo przecież nie zaczną produkować akcesoriów „sobie a muzom” ! Nikt nie zaryzykuje uruchomienia produkcji bez 100% pewności, że tak będzie wyglądał przyszły model. Gabaryty, wygląd przedniego i tylnego panelu są już znane i potwierdzone przez kilka wiarygodnych źródeł. Chińczycy często wypuszczają własne kopie iPhonów przed oficjalną premierą oryginału, z czego wniosek, że szpiegostwo przemysłowe działa sprawnie !

    11.09.2017 15:01 „Disqus” napisał(a):

    • Qba

     Szczególnie że produkcja już od kilku miesięcy trwa w chińskich fabrykach

  • http://michaelives.pl Michał

   Przecież jest napisane, że od dawna wiadome było, że będzie większy i kompletnie nie o tym jest niniejszy news. Nikt jednak nie zdawał sobie sprawy, że będzie pojemnościowy. Takiego przycisku normalnie się przecież nie wciśnie, nie czuć tego oraz nie słychać kliku. Poza tym, jak będzie jeszcze magnetyczny sensor to można to wykorzystać, a raczej też nikt o tym nie wspominał. Trochę myślenia.


reklama