, Newsy Orange Play

Abonament do 50 zł – Orange czy Play?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Janek

  Telefon jest po to by dzwonić do wszystkich i wszędzie, więc informacja, ze jet tayle to a tyle minut w ramach sieci jest tendencyjna.
  Widzę, że w zależności od strony internetowej porównania są takie „sponsorowane” przez jedną czy drugą sieć i to by było na tyle!

 • T

  To sątaryfy dla gadaczy. Ja tam rozmawiam jakieś 20min miesięcznie zaś sms to ostatnio w lecie wysłałem. Za to używam sporo mobilnego internetu na smartphonie. I tu najlepszy jest Orange Free na kartę. Za 50PLN kwartalnie mam ponad 2GB internetu i więcej minut niż mi potrzeba.

 • money.pl

  Ja mam w PLUS GSM abonament za BRUTTO (!!) 19,90 zl ,w tym 30 minut do wszystkich i bardzo duzo SMS’w.Jedno wymienne na drugie i wszystko przechodzi na nastepny okres,jesli nie wykorzystam.NIE ma niczego lepszego na rynku,jesli ktos nie szaleje z uzywaniem telefonu.

 • MadMax

  I jeszcze jedno – Sebb, opcja jest niezła, jeżeli masz dużo znajomych w sieci orange – a z tego co mi wiadomo to ma już najmniej klientow i niedługo zostanie wchłonięta (przez T-Mobile jeżeli dobrze kojarzę) – przynajmniej takie pogłoski czytałem. Teraz najkorzystniej jest patrzeć na oferty gdzie nie ma rozróżnień na sieci – stawki są takie i takie – tym bardziej, że teraz po numerze już sie nie poznaje kto w jakiej sieci jest

 • http://www.gsmManiaK.pl bartek

  @sebb tutaj masz rację. Oferty Orange w niższych stawkach abonamentowych są po prostu nieopłacalne i nie mogą równać się w Play. Jednak założeniem było – max. 50zł. Tego też się trzymaliśmy

 • sebb

  osobiscie wybrał bym pantera 2 z abonamentem 69.90zł gdyż tutaj mamy pogaduchy na okrągło (czyli dzownienie bez limitu w sieci orange) do tego 225minut i paczke internetu 500mb no i w tym telefony w przyzwoitych cenach np SE NEO V za podajże 79zł ?:)

 • http://www.gsmManiaK.pl bartek

  @asik i jeszcze jedno: przy przeniesieniu numeru do Play dostajemy zniżkę 20 złotych 😉 Więc zamiast 69 płacimy 49 – opłaca się.

 • http://www.gsmManiaK.pl bartek

  @Mihu – zaznaczyłem, że opcja dla przenoszących numer do Play. Proszę, oto link – www.play.pl/pl/of…index.html

  @piurek błędu nie ma, doczytaj zdanie do końca, a zwłaszcza to w nawiasie: „Otóż otrzymamy pakiet 120 minut do wszystkich sieci oraz 120 SMSów (wprawdzie nie zostało to zaznaczone, ale podejrzewam że minuty są wymienne na SMSy).”

  @asik – tu racja, wkradł się jakiś chochlik 🙂

  Pozdrawiam

 • Siekierka

  asik – mogły się cyferki pomylić. W tym abonamencie owszem, dostajemy 59zł (a dokładnie 58,50), ale płaci się za niego 39zł, w czego skład wchodzi 29 za samą ofertę i 10 za internet, a tyle kasy jest dlatego, że mamy jeszcze pakiet złotówek. Sam korzystam z tej oferty. 🙂 Szkoda tylko, że przez uatrakcyjnienie oferty w Playu wzrosły też ceny telefonów…

 • asik

  skąd macie dane że abonament all inclusive 59 kosztuje 39zł? Nie ma takiej promocji. Abonament jest owszem b.dobry (mam go osobiście), ale takiej promocji na nim niema. To samo tyczy się all inclusive max 69. On kosztuje 69 a nie 49.

 • piurek

  W opisie Pantery 120 jest błąd. Z opisu wynika, że dostajemy 120 minut + 120 smsów. Tymczasem w ramach abonamentu otrzymujemy tylko 120 minut, które są wymienne na SMS-y do wszystkich (1 minuta = 1 SMS)

 • mihu

  „Za abonament zapłacimy jedyne 49 złotych.” – sprawdź jeszcze raz ile kosztuje stan darmowy 69.


reklama