, HTC Longform

Wskrzeszenie serii „One” – tak moim zdaniem mógłby wyglądać ratunek dla HTC

HTC One M8 / fot. fotoManiaK.pl

HTC One M8 / fot. fotoManiaK.pl

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Kovaristo

  Jeśli Kowalski idzie do MM albo ME i widzi na polce do obejrzenia 1 model HTC i 10 Samsunga, z 5 LG i 4 Sony, to nie dziwne że sprzedaż HTC leży.

  U operatorów sie nie liczy, bo u nich plastikowe atrapy.

 • lukas_bukowski

  Bardzo dobrze wspominam mojego M8, ten telefon był ze mną najdłużej i z perspektywy czasu oceniam go najwyżej ze wszystkich. System zawsze chodził płynnie, podwójny aparat wyprzedził czasy i nie był taki zły jak wszyscy mówili, fakt że rozdzielczość była za mała, ale zdjęcia potrafił zrobić naprawdę dobre. Wisienką na torcie była obudowa i głośniki. HTC powinno wrócić do tego modelu, wpakować ekran bez ramek, wodoszczelność, głośniki stereo, podwójny aparat w dzisiejszym standardzie, dużą baterię a wszystko zamknąć w pięknej aluminiowej solidnej obudowie a nie świecące dzisiejsze plastiki lub szkła. Dodatkowo skrócić listę modeli, skupić się na ich ciągłym wsparciu, może pójść w model podobny do Apple, 3 modele – 2 premium o różnych wielkościach i 1 średniak.

 • http://www.frillmag.pl/ Aleksander Piskorz

  Chodziło mi akurat o poprawę związaną z wymianą części. Możliwe, że coś da się ugrać aplikacjami, ale może być ciężko…

 • http://www.frillmag.pl/ Aleksander Piskorz

  Tak sobie gdybałem, że nowa seria „One” mogłaby być takim słabszym flagowcem albo jak to mówią „super-średniakiem”.

 • jotek44

  HTC już nie ma czasu a przede wszystkim pieniędzy na eksperymentowanie ! Przecież cały czas eksperymentuje a efekty ekonomiczne coraz gorsze. Jeśli U11 nie zdołał ich uratować, to raczej nie ma co liczyć na nagły wzrost popytu na ich produkty. Szkoda, bo do pewnego momentu byli w czołówce. Trudno nawet wskazać konkretne przyczyny sukcesywnego staczania się w niebyt. Rynek bywa kapryśny i nieprzewidywalny. Sony też przechodziło kryzys, choć trudno było zarzucić ich smartfonom jakieś spektakularne wpadki.

  • http://www.frillmag.pl/ Aleksander Piskorz

   A zauważyłeś, że Sony wraca na właściwe tory? Mnie to najbardziej dziwi z tego wszystkiego – oni też przecież byli w pewnym momencie pod kreską z tego co pamiętam.

   • jotek44

    Moim zdaniem HTC po prostu nie ma siły przebicia z powodu znikomej aktywności marketingowej. Przecież Apple i Samsung a obecnie także Sony przeznaczają rocznie na promocję i reklamę miliardy dolarów. To przynosi efekty ! Marka i logo muszą kłuć w oczy na każdym kroku – w tv, w sieci, na portalach społecznościowych.

    • http://www.frillmag.pl/ Aleksander Piskorz

     Pomijam fakt,że w dużych miastach Samsung ma nawet ogromne billboardy i plakaty związane z premierami. Od HTC to nie widziałem nic bardzo dawno. Ciężko nawet w sieciówkach z elektroniką coś więcej zobaczyć. Ktoś tutaj narzekał wcześniej na to, że nie mogę pomacać U11 w Sklepie. W Krakowie nie widziałem jeszcze w ani jednym. Niestety – porównując do Samsunga i jego brand store’ów czy stoisk albo Apple to jest przepaść…

     • LinekPark

      Dość niedawno jeszcze HTC było w reklamach przy LM. Było…

 • Don Wasyl

  Dla mnie naprawdę niezrozumiałe jest to pasmo porażek HTC na przestrzeni ostatnich lat… Ceny wiadomo, ostatnio poza U11 z kosmosu, polityka też chwilami dziwna. Ale kurcze, HTC 10, czy U11 to jak dla mnie powrót na właściwe tory, co jak co, ale te dwa sprzęty zasługiwały na lepszą sprzedaż. Nawet teraz, patrząc na jakość wykonania, szybkość działania, jakość dźwięku, wyświetlacza i fotografii, to w cenie do 2 tysięcy nie ma lepszego fona niż dziesiątka.

  • http://www.frillmag.pl/ Aleksander Piskorz

   Do tego świetnie leży w dłoni i ma przepiękny tył. Tu się zgadzam. 🙂

  • http://www.zakrzowiec.pl Przemysław Nowak

   galaxy s 7, bawiłem sie tym htc af to kpina za ta cene

 • western

  Już to pisałem ale się powtórzę. Potrzebny jest M7 tylko zrobiony w dzisiejszych​ standardach. Z dużym ekranem (chociaż 5,5) i nowymi podzespołami. Z podwójnym aparatem i dobrymi głośnikami. Dlatego M7, bo był najlepszym androidem w historii HTC.

  • Dariusz Sterczewski

   I tu nie mogę się zgodzić, najlepsze HTC z Androidem to Desire HD .

  • http://www.frillmag.pl/ Aleksander Piskorz

   Kwestia gustu, wiadomo, że każdy chciałby coś innego. Ja chciałbym powrotu tego designu w nieco odświeżonej wersji i wszystkiego co najlepsze z obecnie dostępnych smartfonów. 🙂 Ale można pomarzyć…

  • Mariusz

   dlaczego 5,5? Nie każdemu to pasuje. Dlaczego podwójny aparat, bo moda? Obecnie każdy telefon jest taki sam, drobne innowacje nie wystarczą

   • http://www.frillmag.pl/ Aleksander Piskorz

    Dla mnie 5,5 to za dużo. Wróciłem do 5,2 i jest idealnie.

  • http://www.zakrzowiec.pl Przemysław Nowak

   aby zrobic kase to brakuje dobrego średniaka w dobrej cenie, przykład xiomi redmi note 4. Zrobili by coś takiego z lepszym aparatem w cenie 1000zł i by sie sprzedwała jak ciepłe bułeczki, do tego zapewnili support np gwaranjce aktualizacji 2 lata i by sie sprzedawało.

  • lemar123

   Miałem sporo smartphonów po M7, ale One mam nadal jako zapasowy sprzęt. Ma idealną wielkość i świetne wykonanie. Żaden nie zrobił na mnie takiego wrażenia, no może poza HTC HD2 zaraz po zakupie. Szkoda HTC.


reklama