, Android Gry i aplikacje iOS Newsy Pozostali

AMD doradza Intelowi – słusznie?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • http://www.infolotnicze.pl fw190

  Oby mityczny już Tizen jednak się zmaterializował. Na kanale IRC cisza, na listach mailingowych cisza, w sieci cisza. Nikt nic nie wie. MeeGo już nie ma za to jest Mer, Chłopaki ostro prą do przodu więc jest szansa, że coś z tego będzie.

 • rolch

  AMD pominął też Bada OS, który ma też szansę zaistnieć szerzej. iOS w zasadzie tylko na iPhone więc wypada, Windows Phone długo będzie jeszcze zbierał aplikacje (błędem była zmiana API z WinCE na NET). A Android ma niespójne API (kod Java na górze a natywny w niższej warstwie) nie jest to najlepsze rozwiązanie. Więc jest jeszcze miejsce na dobry OS.

 • http://gadowsk.rox.pl gadowsk

  Nie słusznie poradzili bo Intel powinien tworzyć konkurencję na rynku OS-ów. MeeGo to dobra platforma i powinna być rozwijana.
  Rynek systemów nadal nie jest nasycony a za niedługo ma pojawić się Ubuntu na wszystkim co ma ekran więc i MeeGo się nadal będzie mieścić. Szkoda by było uśmiercić taki system. Mam nadzieję że również WebOS wróci w łaski i jeszcze pokaże na co go stać. Podoba się mi również BadaOS który również jest niszowy a jednak dobrze się ma nadal i raczej nie umrze szybko. Nawet Nokia nadal rozwija Symbiana pomimo tak mocnych argumentów by już go uśmiercić. Mam nadzieję że Symbian będzie królował na rynku jeszcze baaaaardzo długo.
  Konkurencja w każdej dziedzinie jest potrzebna bo im większa tym lepiej dla świata.

 • adi

  Popraw „Winsdwos 8”


reklama