, Newsy Sony Telefony

Wodoszczelne Xperia XZ1 i XZ1 Compact wcale nie takie odporne na wodę

fot. phonearena

fot. phonearena

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • macieka82

  To jest po prostu zabezpieczenie przed mało ogarniętymi człowiekami, np. ze Stanów, gdzie Sony zostało pozwane, bo w reklamie było pokazane, że można iść sobie na basen i kręcić filmy pod wodą. Do tego trzeba mieć jeszcze łeb na karku.

  • ooBA7MANoo

   to wytłumacz mi, jak mam odebrać taką reklamę gdzie na basenie robią zdjęcia pod wodą, ale ja juz niemogę robic pod wodą na basenie pomimo ze na reklamie pokazywali że mozna robic zdjęcia na basanie pod woda, i właśnie dlatego kupiłem ich telefon z racji tego ze bede mogl isc na basen i robic zdjęcia pod wda jak na reklamie.
   Chyba ze widzac reklamę gdzie robia zdjęcia pod woda, wcale nie znaczy ze tak naprawdę one robia te zdjęcia. Bo widząc taką reklane gdzie robia zdjęcia pod wodą tak naprawdę oznacza ze niewolno robic zdjęć pod wodą,ale do oglądania takich reklam trzeba juz miec całkiem inny stopień inteligencji, bardzo wysoki stopień inteligencji, nie osiagalny dla mnie normalnego użytkownika ( nie jestem amarykaninem) pozwole sobie założyć taka tezeze te reklamy gdzie pokazuja ze mozna robic zdjęcia na basenie pod woda, ale tak naprawdę nie mozna robic zdjęć pid wodą,,byc moze nie wolno nawet chodzic na basen lub jego poblize bo utraci się gwarancje. Wracajac do mojej tezy, mozliwe ze ta reklama jest robiona dla kosmitów ktorzy sa w stanie osiagnac ten nieosiągalny stopień inteligencji.
   Jestem człowiekiem malo ogarnietym (cuz taki się urodzilem) wiec zwracam się do ciebie czlowiecze bardzo ogarniety zebys wytlumaczyl mi jak mam odebrać reklame Sony gdzie sa na basenie i robią zdjecia pod woda, ale tak naprawdę oni tych zdjęć nie robią bo nie wolno robic zdjec pod wodą z powodu grozby utraty gwarancji. Bardzo proszę o pomoc.

   • MrVik

    Popieram Cię, ale naprawdę po pierwszym akapicie już wszyscy załapali o co Ci chodzi 😉

 • Soverxdx

  Raczej nie oczekuje tego że telefon będzie pół godziny leżeć w wannie, ale tego że jak będzie kropić to nie odmówi posłuszeństwa, jak wyleje szklankę z wodą czy jak wpadnie w kałużę to wytrzyma.


reklama