, Nokia Telefony

Nokia 5630 XpressMusic nadchodzi!

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • gara

  Super!!!

 • coolkumpela

  ci co mówią ze nokia 5630 XP jest do kitu to znaczy ze nie mają tego telefonu i przeczytali jakieś bzdury ja mam go od kilku dni i jest super jest słownik nawigacja video rozmowy bateria trzyma mi już kilka dni bez ładowania w zestawie dostałam fajne słuchawki z pilotem i jest ok

 • Batman

  A może ktoś pomoże rozwiązać mojego „dylemata”? Mam na wydanie na telefon 200 – 250 pln (Play). Szukam telefonu 😉 a także urządzenia do słuchania muzyki oraz radia. Funkcja muzyczna powinna być dobrze rozbudowana. Bardzo dobrze by było gdyby telefon miał wifi.

  Oceniając wg tych kryteriów wybór zawęziłem do:
  – SE W595i
  – Nokia 5630XM

  Nokia posiada wifi, SE nie ale czy ktoś wie coś na temat obu tych telefonów? Naczytałem się w internecie samych pozytywów w stosunku do W595 a tę Nokię odkryłem w zasadzie przed chwilą bo niezbyt lubię tę markę no ale jeśli mam mieć jak najlepszy tel na najbliższe dwa lata to trzeba wybrać najkorzystniejszą opcję.

 • http://www.komorkomaniak.pl Epoc

  Niestety ale nie możemy sprawdzić dostępności 5800 w Orange. Nasza szklana kula jest w serwisie i czekamy na naprawę. Jak tylko ją odzyskamy, zaraz odpiszemy 😉

 • kkerg

  Czas leci, wiemy już że Nokia 5800 pojawi się u nas, wiemy też że oprócz zwykłej sklepowej sprzedaży, będzie dostępna także w Orange.
  Wiemy niestety także,że Nokia ma z tym telefonem problemy. Zwłaszcza z jego głośnikami.
  Ale mnie interesuje, czy ktoś spotkał się z informacją, kiedy dokładnie pojawi się w sprzedaży w Orange?
  Czy może przygotowują jakąś specjalną ofertę (byloby miło)?
  Zarówno portale branżowe (w tym komórkomaniak) jak i oficjalna strona Orange nie spieszą sie z informowaniem o dostepnści.
  a mi się kończy wkrótce umowa i na prawdę chętnie wziąłbym ten telefon…


reklama