wtorek, 22 sierpnia 2017, Aleksander Piskorz

Samsung nie powtórzy największego błędu w Galaxy Note 8

Samsung-battery
fot. iFixit
 • jotek44

  Odbiegam od tematu artykułu, jednak z braku bardziej odpowiedniej drogi korzystam z niniejszej możliwości. Od kilku dni nie działają aplikacje mobilne gsmManiak i TechManiak a serwis News Technologie wyświetla tylko artykuły w angielskiej wersji językowej. Poza lakonicznym komunikatem „brak internetu i załadowanych artykułów” nie ma konkretnej informacji o powodach zaistniałej przerwy ! Jeżeli jest to przerwa techniczna, to taką informację należałoby zamieścić !

 • MHM

  „Akumulatory do flagowców będą jednak testowane oraz wykonane bezpośrednio przez Samsunga.[…] Galaxy Note 8 ma otrzymać 80% baterii od Samsung SDI oraz pozostałe 20% od marki Murata Manufacturing.” – rozumiem, że marka Murata Manufacturing jest własnością Samsunga ? Czy Samsung SDI to jest również marka czy firma-córka Samsunga ?

  „W tym wypadku możemy mieć pewni, że powtórka z rozrywki absolutnie nie będzie mieć miejsca.” – nie rozumiem tego zdania.

  • http://www.frillmag.pl/ Aleksander Piskorz

   Samsung SDI to firma Samsunga, a Murata to firma niezależna. Poprawię zdanie, bo faktycznie jest błąd. Dzięki 🙂

 • p3x!

  Paranoja? Ciekawe jakby autor reagował gdyby jego dziecku wybuchł telefon w rękach. Za coś takiego tej firmy nie powinno być na rynku, ale oczywiście pieniądze zatuszują wszystko – problemu nie ma, a ludzie świadomi mają „paranoje”. Ile kaski wpadło od Samsunga za ten artykuł?

  • http://www.frillmag.pl/ Aleksander Piskorz

   Niestety nic, a szkoda. 🙂


reklama