, BlackBerry Gry i aplikacje Newsy RIM

RIM straci prawa do BBX

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
  • dfg

    „Według mnie skoro firmy nie stanowią dla siebie konkurencji to sąd powinien pozwolić obu korporacjom korzystać z tej nazwy.”

    Nie, nie, nie bo co zrobisz w momencie, gdy powiedzmy producent inteligentnych pralek zacznie korzystać z marki powołując się na precedens z przyznaniem prawa do używania zastrzeżonego znaku towarowego BBX firmie RIM? I co to znaczy, że nie stanowią dla siebie konkurencji?. A co jak „producent pralek motorola” zacznie wypuszczać PC na ARM, to już będzie konkurencja, czy nie? a jak zacznie produkować smartphone to tracą prawa do marki? to ślepa uliczka, prawo powinno być przede wszystkim przejrzyste! przejrzystość prawa jest nawet ważniejsza od sprawiedliwości, bo jak prawo nie będzie przejrzyste, to nie wyegzekwujesz sprawiedliwości, a wszystkie kazusy powodują, że po jakimś czasie prawo robi się równie uporządkowane co architektura x86

  • biscuit

    Nagłówek sugeruje, że RIM stracił prawo do całego systemu, a tu chodzi tylko o nazwę. Według mnie skoro firmy nie stanowią dla siebie konkurencji to sąd powinien pozwolić obu korporacjom korzystać z tej nazwy.

    Ciekawe, czy po tym wyroku jakaś firma będzie roszczyć prawa do nazwy iOS 😀


reklama