, Motorola Newsy Smartfony

Motorola Moto Z2 Force w teście wytrzymałości. Ten ekran… to żart

zrzut ekranu z filmu JerryRigEverything

zrzut ekranu z filmu JerryRigEverything

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Paulincho

  3mk to badziewie a zalozenie folii na przod tyl i boki to masakra wiec zaryzykowalem i kupilem skinomi . To jest bomba i cala przyjemnosc przy naklejaniu foli na ekran . Naprawde polecam

 • stark2991

  Autor dopiero teraz „odkrył” coś co było wiadome od pierwszej generacji Moto Force. Ekran jest wykonany z plastiku – cała magia niezniszczalności bierze się z tego że ekran jest właśnie z plastiku. A plastik się rysuje. Wróciliśmy do czasów Nokii i Sony Ericssona, kiedy to telefony miały plastikowe szybki.

 • Mirek

  W obecnych telefonach przykleja się dodatkowe szkło na oryginalne szkiełka,aby te ochronić przed stłuczeniem. W Motce będzie miało dodatkowe właściwości.

 • Mirek

  Szkło ochronne montuje się w telefonach,aby ochronić oryginalne szkiełko prze zbiciem. W nowej Motce widać,że chodzi o coś jeszcze.

 • smartmaniak

  Eee tam kupuje sie folie od 3mk (albo innej dobrej firmy) i po problemie. Nie chce tu 3mk reklamować ale ich flelexbile glass raczej nie do zarysowania podczas normalnego użytkowania. I co po założeniu na to moto uzyskali byśmy nie tłuczący się w miarę odporny wyświetlacz. Nie wiem czemu producent odrazu fabrycznie takiej foli nie przykleja. Ja zawsze stosuje jakieś zabezpieczenie na ekran (raczej folie bo szkła lubią pękać i są znaczniej grubości) więc moim zdaniem wyświetlacz w tej Motoroli jest bardzo ciekawym rozwiązaniem


reklama