, Android Newsy Sony Telefony

Smartfony Sony mają problemy po aktualizacji do Androida 7.1.1

Sony Xperia Z3+ / fot. gsmManiaK.pl

Sony Xperia Z3+ / fot. gsmManiaK.pl

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • bober1000 bitów

  Posiadam X Performance lutego br. Do początku lipca telefon petarda, potem jeden wielki lag, gorąco w ręce, zadzwoniłem do Sony, zrobiłem wszystko co mogłem przed rozmową z nimi. Okazało się, że aktualizacja podczas instalacji, źle się wgrała. Rzetelny serwisant zalecił instalacje programu Xperia Companion, zainstalowałem za jego pomocą cały soft na nowo do najaktualniejszej wersji i przeszło. Dalej chodzi jak petarda a ładuje 3 razy dziennie bo się od niego nie odklejam, jestem bd wymagającym użytkownikiem.

 • Qubeq

  Posiada Sony Xperia Z3+ i nie mam żadnych problemów.

 • Stein

  Niestety, ale muszę potwierdzić na X Compact. Myślałem, że po prostu więcej korzystam, często na słońcu i dlatego krócej trzyma. Jednak jak widać, nie tylko ja mam problem, szczególnie właśnie z baterią. Jednakże, moja dziewczyna ma Honor 7 Lite i również stwierdziła, że krócej jej trzyma bateria po aktualizacji na Nougat.

 • western

  Miałem to samo kiedyś z Xperią T. Byłem z niej mega zadowolony i wszystko było bajka, a po aktualizacji Androida sam się wyłączał (między innymi).

 • lukas_bukowski

  Znowu to samo, czy oni kiedykolwiek wypuszczą aktualizację Androida, której nie trzeba będzie wycofywać? PS pod wpisem na temat Note 9… znowu ładuje się stary system komentarzy, zrobicie coś w końcu z tym? ile można zgłaszać.


reklama