, Newsy Akcja partnerska

Nowy telefon na wakacje? Dwie niedrogie i wydajne propozycje

fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Luk Knysza

  Modele byłyby użytkowe gdyby miały Linoage Os na swoje modele aby potem zainstalować android 8 jednak chyba można skorzystać z wersji na podobne smartfony z tymi parametrami jednak nie próbowałem i ciężko mi ocenić czy w takim razie są opłacalne.

 • Brzydal

  „Ten model ma jedno wyjście smart i pojemność 6700 mAh, wystarczającą na trzykrotne napełnienie w pełni rozładowanej baterii.”

  Wyjście smart? Podłącze pod to telewizor??

 • Kamil

  „Ze smartfonami z najniższej półki cenowej mamy spory problem – większość z nich po prostu nie nadaje się do użycia. Dystrybuują je mało znane marki, brakuje im mocy obliczeniowej, aparaty robią słabe zdjęcia, a miejsca na dane jest tyle, co kot napłakał. Na szczęście do gry włączyła się firma TP-Link, która postanowiła zagospodarować tę niszę.”
  A niby czym TP-Link różni się od tych innych mało znanych marek? Zwykły chińczyk porównywalny specką i możliwościami do innych no name’ów z rynku.
  Ten art śmierdzi reklamą, tak że aż razi w oczy…

  • wania

   „Kamil” – spokojnie, na dole tekstu jest przecież napisane – „materiał powstał we współpracy z marką TP-link”

 • wania

  Czy to aby na pewno chodzi o model TP-Link Neffos Y5?! Przecież ten model ma ekran 5 cali i bodajże 2 GB RAM-u! Nie pomyliło się Wam przypadkiem z modelem TP-Link Neffos Y5L (z końcówką „L”) który owszem ma 4,5 cala i 1 GB RAM-u.

  • http://www.techmaniak.pl/ Szymon

   Masz oczywiście rację – chodzi o Y5L. Wkradła się literówka w nagłówku (Y5), natomiast w treści już pojawia się dobrze (Y5L). 🙂


reklama