, Newsy OnePlus Smartfony

OnePlus 5 zalicza kolejną, karygodną wpadkę… (aktualizacja)

Fot. OnePlus

Fot. OnePlus

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Daniel Poweska

  Jeżeli masz do oddania op5, choćby i za dwie stówy, i choćby dwuletnie, to pisz tutaj, biorę w ciemno.

 • https://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  OP5 to szmelc i tylko trolle tym się jarają i kit wciskają co komentarze potwierdzają
  Nawet jak ekran odpadnie to trolle będą pisać że się komuś odkleiło 🙂

  • Grzegorz Matuła

   Nazir już wszyscy wiedzą, tylko Ty i Twój SGS8+. Kto nie ma powinien popełnić samobójstwo

   • https://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

    No widzisz chłopie kto ma rozum i wiedzę to ma w tym roku za 2000zł. sgs8+ jak sprzedał zeszłoroczny sgs7 edge 🙂
    ps.
    Kupując OP masz 2 k zł. w plecy po roku i nikt tego szmelcu nie kupi za 100zł.
    Reasumując zakup wybrakowanych bubli jak OP , Xiaomi czy Meizu za 2000 zł. lub drożej to kasa utopiona w błocie i zabawa aby ten szajs normalnie działał w Polsce bo kastratom Xiaomi bez lte800mhz już nic nie pomoże nawet zmiana softu
    Hahahaha

  • Daniel Poweska

   No proszę, Nazir wrócił z urlopu, czy po prostu ten super hiper samsung ci się popsuł i nie miałeś z czego pisać? Skończ trollować, skośni już dawno nie tworzą tylko „wybrakowanych bubli”, a pasmo b20 ma gdzieś jakieś 99% osób, przy mocnym zaokrągleniu w dół. A wykastrowany, to chyba ty jesteś z mózgu (albo ci dobrze zapłacili, jak tak to daj namiary na robotę)

 • stark2991

  Wy to przechodzicie samych siebie.
  Po pierwsze – nie żadna spora liczba użytkowników, tylko garstka. Nawet na forum OnePlusa prawie nikt nie raportuje takiego błędu.
  Po drugie na Reddicie, gdzie chyba powstał oryginalny temat, ktoś pisze że to samo zdarzyło się na jego Galaxy S7, a po dalszym grzebaniu można przeczytać także że sytuacja zdarza się również na Asusach, i kilku starszych smartfonach – na ten moment nie wiadomo więc nawet czy to błąd w Oxygen OS czy w samym AOSP.
  Po trzecie – NA LITOŚĆ BOSKĄ, nie zalecaj nikomu dzwonić na numer alarmowy ot tak, by sobie sprawdzić! Większość ludzi pewnie tylko puści „sygnałka” i się rozłączy, a to jest skrajnie nieodpowiedzialne i może mieć przykre konsekwencje. Jeśli koniecznie ktoś chce sprawdzić (choć wątpię by nie działało też nasze 112) to niech zadzwoni, połączy się i szybko wyjaśni że to połączenie testowe w związku z błędem w telefonie.

  • http://www.frillmag.pl/ Aleksander Piskorz

   Zauważyłem w ciągu ostatniej godziny, że tak samo jest na Pixelach od Google – to dopiero ciekawe. Sam czekam na jakieś wyjaśnienie żeby zrobić aktualizację.

   Co do dzwonienia, masz rację – głupio z mojej strony. Po co niepotrzebnie zapychać linię żeby sprawdzić błąd. Poprawię, bo faktycznie to bez sensu. Nie pomyślałem. 🙂

   Jak tylko dowiem się coś więcej, to będę aktualizował wpis.

   EDIT: bardzo możliwe, że sprawa powiązana jest z samym dialerem do Google, który jest niekompatybilny z frameworkiem używanym przez Oxygen OS – ponoć po przywróceniu „domyślnego” dialera wszystko wraca do normy.

   • stark2991

    No ja czytałem o tym rano, więc mogło się coś zmienić od tego czasu. Widzę że trafiłeś na te same źródła 🙂 bo o tym frameworku to czytałem. Ale to by oznaczało, że ci co mają problem nie korzystali ze stockowego dialera (czy Oxygen ma w ogóle autorski dialer?), a nikt z tych co mieli problemy o tym nie raczył wspomnieć.

    • sejfit

     Oxygen ma zmieniony dialer 😉

     • stark2991

      No, już widziałem filmik jak gość dzwonił na 911 i telefon się wyłączył na stockowym dialerze (czarne tło)

  • regoat

   W wypadku Samsungów to też była garstka. Pojedyncze sztuki

 • sejfit

  Nie ma takiego problemu u mnie 🙂


reklama