, Android iOS Newsy Windows Phone

Jesteśmy skazani na Androida i iOS. „Alternatywne” systemy są bezsilne

Mobilny Windows to system-zombie / fot. lumiaconversationsuk.microsoft.com

Mobilny Windows to system-zombie / fot. lumiaconversationsuk.microsoft.com

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • white

  Nazir, Nazir! Gdzie jest Nazir z tym jego wieszczeniem sukcesu mobilnemu Windowsowi?!

  • mozilla007

   Przecież ponoć siedzi z jakim Samsungiem

 • wania

  Wersja WP 8.1 była udana (wcześniejszych nie używałem) i dobrze używało mi się Lumi 925, to co potem zrobił M$ przedstawiając „potworka” zwanego WP 10 to szkoda nawet mówić!!! A wystarczyło nadal trwać przy WP 8.1 i rozwijać go systematycznie. Statystyki mówią same za siebie , 70% użytkowników nadal używa wersji 8.1 (inna sprawa, że lwia ich część została „wydymana” przez M$ w kwestii aktualizacji) uważając ją za bardziej lekką, przyjemną w użyciu i nie wieszającą, tudzież wywalającą z aplikacji jak robi to WP 10.

 • mozilla007

  Co się dziwić. Brak aplikacji, brak personalizacji, brak wsparcia i wyszło jak wyszlo.

 • Dawid

  No nie wiem, czy ios z 13 procentami rynku tak zdemolował konkurencję. Patrząc na te wykresy to po prostu jako jedyni potrafią obronić się przed Androidem.

 • CriterS

  No cóż, szkoda Windowsa. Jednak sami są sobie winni. Duopol będzie ciężko rozbić, który wraz z upływem czasu, będzie się tylko umacniał w świadomości konsumentów, a do każdego nowego OSa rynek będzie pewnie podchodził sceptycznie. Nadzieja w firmie-gigant czyli w Samsungu i w ich Tizen’ie. Jednak oglądając na YT filmiki z prezentacji i unboxingów najnowszego tizenowego dziecka Samsunga czyli Z4, śmiem twierdzić, iż przed firmą jeszcze ogrom pracy do wykonania przed atakiem na zachodnie rynki.

 • Luk Knysza

  Windows powienien stworzyć wersję szybko działającą na wszystkie stare smartfony, aby stare urządzenia były bardzo szybkie(ale naprawdę szybkie coś na wzór linoage os itp ) i wspierać je za darmo przez długi czas, bo jak zaczynał android ?. Jest jeszcze nadzieja w remix os.


reklama