Wszystkich posiadaczy Apple Watcha Series 1 – czyli pierwszej edycji tego urządzenia na pewno ucieszy fakt wydłużonej gwarancji wobec kolejnego problemu, z którym mogą zmagać się jego użytkownicy.
Jakiś czas temu Apple poinformowało o wydłużeniu gwarancji Apple Watcha pierwszej serii, ponieważ niektóre modele miewają problemy z akumulatorem. Od teraz dostępny jest także nowy program bezpłatnej naprawy dla tych smartwatchy, którym odpadają dekle.
Dekiel to znajdujący się u spodu Apple Watcha, okrągły element zawierający czujniki odpowiedzialne za mierzenie pulsu, jak również indukcyjne ładowanie zegarka. Część użytkowników zgłaszała, że potrafi się on odklejać i odpadać. Apple zdecydowało się więc realizować naprawy związane z powyższą kwestią nawet po upływie gwarancji, aczkolwiek w ciągu trzech lat od daty zakupu sprzętu.
https://www.gsmmaniak.pl/696806/nowy-apple-watch-inteligentne-paski-nowe-funkcje/
Nowy program naprawy dotyczy jednak tylko Apple Watcha Series 1, aczkolwiek obejmuje wszystkie edycje: Sport, Edition oraz Hermes. W celu naprawy należy skontaktować się z autoryzowanym punktem sprzedaży lub udać się do Apple Store’a. Osoby, które prawdopodobnie zapłaciły za naprawę otrzymają zwrot poniesionych kosztów.
Źródło: MacRumors
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Nothing w końcu ujawnił datę startu aktualizacji. System Nothing OS 4.0 oparty na stabilnym Androidzie…
Sieć Play wprowadziła nową promocję Black Week. Tym razem nie dotyczy ona telefonów komórkowych czy…
Wszystko wskazuje na to, że OnePlus 15 nie jest tak doskonały, jak się spodziewano, a…
Amazfit wprowadza nową, mniejszą wersję modelu Amazfit T-Rex 3 Pro. Zmniejszyła się średnica ekranu względem…
Samsung Galaxy S25 Edge to bezapelacyjna ciekawostka producenta z bieżącego roku. Podczas premiery flagowiec kosztował…
Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest to polska hybryda przygodówki i RPG, osadzona…