, LG Newsy

LG G6 niewiele pomógł. Dział mobilny LG ciągle na minusie

Fot. LG

Fot. LG

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • FireFrost

  W tym momencie LG obniżyło ceny, ale teraz to już Xiaomi Mi6 i OnePlus 5 ich zjedzą bo za ten sam hajs dają dużo lepszą specyfikację, a ponieważ LG postanowiło przyoszczędzić na matrycach, to już nawet asa w rękawie w postaci super aparatu nie mają, do tego brak na wielu rynkach lepszej serii V i próba sprzedaży w EU kastrata w cenie oryginału z Korei… Żeby nie było, że tylko hejtuję – design im się udał.

 • regoat

  Zrobili premiere pół roku przed S8 , a zaczęli sprzedawać w tym czasie co Samsung swój telefon. Nic dziwnego że nic nie ugrali .

 • Soverxdx

  GT540, l4, l9, G2 – zawsze miały dobrą baterię, klasyczny design (jak na swój okres) , dobry stosunek cena/możliwości. Co mi po telefonie co jest 2mm cieńszy skoro nie dotrzyma do 17 po za domem. Naprawdę się dziwię czasami, czy producenci telefonów są tak głupi. A cena G6 czyni go jednym z najgorzej wycenionych cena/możliwości telefonów na rynku.

 • Kerto

  Nie ma co myśleć co powinno zrobić LG, żeby sprzedaż była lepsza. Ich myślenie jest inne i wiedzą zawsze lepiej. Czy słyszeliście jak kierownicy LG zachowywali się wobec pracowników w Biskupicach pod Wrocławiem? Na rannych spotkaniach z załogą ustawioną w szeregu jak w wojsku próbowali lać po pyskach tych, którzy zaniżali normy. Bo tak robią w Korei. I w sprzedaży sprzętu też myślą po Koreańsku. Dobrych telefonów do nas nie dostarczają tylko jakieś odpady. W sklepach z 5 razy podchodziłem do G5. Przecież aparat ma tragiczny. Czy możliwe, żeby w każdym z pięciu egzemplarzy był uszkodzony? Mój samsung sprzed 3 lat robi zdjęcia na podobnym poziomie a to przecież średniak z niskiej półki, ze snapdragonem 400. Tylko, że za swojego zapłaciłem niecały 1000 zł.

 • Robbol

  To, że Koreańczycy cenę zaakceptowali i kupowali LG G6 nie znaczy, że inni powinni to samo robić bo to inne telefony – np. 32-bitowy system Hi-Fi Quad DAC oferowany jest tylko w Korei a ładowanie bezprzewodowe w USA. Skoro LG innych olali to inni olali LG i to jest sprawiedliwe i być może pouczające dla firmy na przyszłość.

 • beaviss

  Jak ktoś wycenia sredniaka na cenę flagowca, to czym się dziwić, jeszcze dobicie kastracją z podzespołów na rynek eu, i bardzo dobrze, jak ktoś glupi niech cierpi

  • 0001

   Proste i oczywiste… wszystko w temacie

  • KK73

   Niestety….racja, racja i niestety szczera do bólu racja.

 • Radosław Radziu

  Niestety ale cena urządzenia jest mocno przesadzona, aparat w porównaniu do zeszłorocznego Samsunga Galaxy S7 wypada blado – to w jaki sposób to urządzenie miało odnieść sukces?

  • galakty

   Akurat aparat ma lepszy od S7. Kwestia ceny, daliby oficjalnie w sklepach te 2500-2600, z promocją na 2000-2100 i by się sprzedał momentalnie. A tak za 3200 nikt go nie weźmie.

   • Mati

    G6 można kupić za 2299 zł w Sferisie.

   • Radosław Radziu

    Co ma lepszy? 🙂 www.dxomark.com/Mobil…y-pictures Błagam Cię 🙂 Telefon poza ładnym wyglądem i wytrzymałością nie ma nic do zaoferowania. Cena max 1999 brutto powinna wynosić w tradycyjnym detalu (elektro-szajs-markety). Tyle w temacie.

 • MrVik

  G6 to fajny sprzęt tyle, że rzeczywiście na wejście był za drogi, a za chwilę pojawił się S8 i zepchnął flagowca LG na dalszy plan. Gdyby G6 był od początku sporo tańszy klienci pewnie by się na niego rzucili zanim przestało się o nim mówić – nawet nie widziałem, że cena tak ostatnio spadła i pewnie sporo potencjalnych klientów też nie, bo uznali G6 za zbyt drogi w stosunku do możliwości i przestali się nim interesować.

  • regoat

   Dlatego powini zacząć sprzedawać do wcześniej niż S8, wczesnieksza premiera to nie wszystko

 • 0001

  A przecież jest bardzo proste rozwiązanie by LG było na podium.
  Zrobić telefon o designie Mi Mix, blubo S1, Sharp Crystal, cenę ustalić na 2000 zł i sukces murowany. Proste.

  • regoat

   I był , ale tylko z prezentacją


reklama