, Newsy Xiaomi

Już wiemy, kiedy zadebiutuje MIUI 9

Fot. Xiaomi

Fot. Xiaomi

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • qwerty

  Przyda się dzielenie ekranu i odświeżony wygląd. Co do aparatów… poniżej wrzucam 2 fotki nocne z Mi6 – jak dla mnie jest dobrze jak na tą wielkość matrycy i pseudo obiektyw smartfonowy. Pierwsza fota wykonana w trybie HDR, druga na szybko z ręki, a 3 fota jest na ISO 1600. W dzień nie odstaje od innych flagowców. Jak ktoś chce mogę podrzucić trochę zdjęć z wakacji.

  uploads.disquscdn.com/image…87c0f1.jpg

  uploads.disquscdn.com/image…d3d6ea.jpg

  uploads.disquscdn.com/image…6e2063.jpg

 • pantadeus

  Nie mogę się doczekać. Gdzieś mi się obiło, że będzie mniej chińsko, a bardziej material, co mnie cieszy, bo już lekko trąci myszką. Ale świetna ogólnie, bardzo fajne aplikacje stockowe (minus klient poczty, który ma problem z exchange), świetnie rozwiązana pogodynka.

 • snovvy77

  „już wiemy, kiedy zadebiutuje MIUI 9” grzmi tytuł wpisu a z treści wynika że w bliskiej przyszłości i prawdopodobnie … więc wuja wiecie kiedy! Rozumiem że kliki się liczą ale ten był ostatni ode mnie. Nie robi się czytelnika w bambuko.

 • xenox

  Nakładka jest fajna-ma all co trzeba. Czy się znudziła? wszystko się nudzi wiadomo.Wystarczy dodać lub odjąć kilka bajerów-pozmieniać irytujące pierdoły i nadal będzie najlepszą nakładka na andka:) Bardzo dużym plusem jest to, że nie zależy od cyferki androida, więc słuchawki bez najnowszego andka tez będą śmigać na miui 9. Czekamy!!!

 • Maciek

  Jak dla mnie xiaomi mogłoby poprawić soft aparatu w mi maxie bo zastosowany sensor robi znacznie lepsze zdjęcia w innych smartfonach w których został zastosowany. Może współpraca z nokią coś pomoże w przyszłości bo niestety aparaty są bolączką xiaomi.

  • Mateusz Sowa

   Sam nieco ubolewam nad aparatem Mi 5. Smartfon naprawdę bardzo fajny, pracuje bez zadyszki, ale zdjęcia wyglądają jak z typowego średniaka. Dodatkowo sam wygląd obecnego MIUI niezbyt mi się podoba, ale to już tylko moje estetyczne skrzywienie 😉

   • Grochu

    Tak, powtarzajcie dalej te mity. Porównywałem zdjęcia zrobione Mi5 z porównywalnymi flagowcami i drapałem się po głowie czemu te zrobione z podobno dużo lepszych urządzeń do foto wyglądają nieimponująco, bo nie odbiegały zbytnio.

    Poza tym aparat Mi5 uzyskał 79 punktów w rankingu dxomark (dla porównania Nexus 6 78pkt, Huawei P8, który uchodził za telefon z dobrym aparatem- 74pkt). iPhony 6/s mają wynik 82. To wszystko dla porównania. Ale mit trzeba powielać.

    • http://www.techmaniak.pl Damian Kucharski

     W dzień, w dobrym świetle, nawet średniaki są w stanie toczyć wyrównaną walkę na jakość zdjęć z flagowcami.
     Gdy światła zaczyna brakować, na wierzch wychodzą wszelkie niedoskonałości i tak jest niestety w przypadku Xiaomi.

    • galakty

     Po pierwsze Dxomark to żaden wyznacznik, bo testują w ściśle określonych warunkach a nie normalną fotografię, a po drugie Xiaomi nie dba o aparat i sztucznie ucina jego możliwości. Od zaniżania FPS we wideo po obciętą kompresją plików zdjęciowych JPEG. Ustawiając maksymalną jakość masz tak na prawdę 87%. Na szczęście można samemu to naprawić w kilka minut…

     • Mauuss

      „można samemu to naprawić w kilka minut…”
      A jak to naprawić?

     • Xymox4AD

      Też jestem ciekaw.


reklama