, Newsy Sony Telefony

Nowe smartfony Sony jeszcze się nie pojawiły, a już znamy ich ceny

Sony Xperia XZ Premium fot. gsmManiaK 2

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Robert K.

  WiFi mam bardzo stabilne, nic mi nie zrywa, czy też przerywa. Działa ok. Być może, to wina routera, skoro łącze jest słabe.
  Korzystam non stop z WiFi, oglądam YT, bez jakichkolwiek lagów.

 • bober1000 bitów

  Po zadowoleniu z Xperii Z Ultra zdecydowałem się kupić X Performance. Była to najgorsza decyzja jaka mogłem podjąć. Do wydanych 1800 zł mogłem spokojnie dołożyć te 200 i kupić op3t. To jest niemożliwe, żeby telefon na snapdragonie 820 tak się zacinał i to po 4 miesiącach użytkowania. Uważam, że ta marka nie ma już ratunku.

  • Robert K.

   Jestem od niecałego miesiąca posiadaczem Sony Xperia XZ Premium i po wiedzy z racji posiadania wszystkich modeli w linii Zet, muszę przyznać, że XZ Premium, to zupełnie inna liga, ale nie jest to telefon bez wad, kilka subiektywnie są dla mnie może nie nie do przyjęcia, ale dość uciążliwe, ale rekompensatą za to są dołączone słuchawki z przedsprzedaży Sony Xperia XZ Premium. Aparat też robi robotę.

   • Filip

    A zrywa video może wifi? Bo mi non stop. Myślałem że przy tych słuchawkach bo nawet jest napisane że może tak być, ale nie gdy słuchawek niema w okolicy też zrywa. I zdarza się że tam gdzie od lat zawsze miałem wszystkie kreski zasięgu nagle mam jedną. Czy u ciebie są takie objawy?


reklama