, Newsy Samsung

Samsung firmą godną zaufania. Zaskoczeni?

fot. pexels.com

fot. pexels.com

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Mirek

  Nie polecam telefonów Samsung przyjaciołom i znajomym. Jednym z powodów jest grzanie się końcówek mocy,dłuższa rozmowa z niektórych modeli może przyprawić o ból ucha.
  Kiedyś polecałem telewizory,ale i tam Samsung nie zawsze bryluje,potrafią padać matryce i o zgrozo,zasilacze.

 • beaviss

  W sprawie różowych przebarwień w modelach s8, dali dupy mówiąc kolokwialnie, w topowym urządzeniu za 4 tys. Zł coś takiego i wmawianie, ze to taka przypadłość ekranu infinity, ciekawe, ze jak taka przypadłość to te modele które nie są różowe są nie zgodne ze specyfikacja, czyli wadliwe, dodanie opcji korekty białego ekranu nie eliminuje wad tylko ja maskuje, co objawia się ciemniejszym odcieniem bieli wpadającej w szarość, ale spoko, jak taki maja standard to ja dziękuje za ich produkty, tak się nie postępuje z klientami przy tak dużej konkurencji

 • KK73

  Ja mam tablet Samsunga 2 lata po gwarancji i dalej działa świetnie. A Samsung w mojej ocenie właśnie wyszedł z twarzą jeśli chodzi o Nota. Wycofał i wstrzymał. Początek był taki, że przyjęli do wiadomości i sprawdzają co się dzieje. Potem wycofali i wstrzymali.

 • XY

  Tak. Firma bardzo godna zaufania. Tablet tej firmy zaraz po zakończeniu gwarancji padł. Diagnoza – śmietnik, nieopłacalne, nie do naprawy. Wydałem na niego ponad 1500 zł. DZIĘKUJĘ CI SAMSUNG!!! NA PEWNO NIGDY WIĘCEJ ŚWIADOMIE NIE KUPIE NIC Z NAZWĄ TEJ FIRMY. Pozdrawiam wszystkich zadowolonych posiadaczy

  • mozilla007

   S2 plus działał bez szwanku, s3 również działał, tab4 lte do dziś działa a ma już trochę za sobą, Note 4 działał jak należy, więc musiałeś mieć pecha. Nie można oceniać każdej marki po jednym produkcie.

 • jotek44

  Mnie wcale nie dziwi ! Po 35 przypadkach samozapłonu Samsung zareagował tak, jak na giganta przystało ! Wstrzymał produkcję i dopiero co rozpoczętą sprzedaż, apelował o dokonywanie zwrotu zakupionych egzemplarzy, stworzył narzędzie ograniczające poziom naładowania baterii a w końcu zdalnie dezaktywował resztki niezwróconych egzemplarzy ! Nie bagatelizował sprawy, ostrzegał, pouczał, proponował zamienniki ! Tak przed laty postąpili Toyota i Jeep ! Pełny profesjonalizm zachowania w sytuacjach stwarzających zagrożenia dla użytkowników ! To właśnie znalazło uznanie społeczności !

  • Wodnik Szuwarek

   Nie od razu Samsung wstrzymał produkcję. Najpierw kombinowali jak się z tego wytłumaczyć. Dopiero później zaczęli się bać zbiorowych pozwów i dotarło do nich, że na pozwach więcej stracą niż na zwrotach. To czysta kalkulacja.

   • jotek44

    Nie ma znaczenia jakie pobudki skłoniły Samsunga do zdecydowanej reakcji ! Istotna jest determinacja z jaką przystąpili do ograniczenia skutków i rekompensowania nabywcom poniesionych strat ! Zrobili wszystko, by wyjść honorowo z całej sytuacji. To się liczy i dlatego nie stracili zaufania klientów.
    ——– Oryginalna wiadomość ——–
    Od: Disqus
    Data: 05.07.2017 15:16 (GMT+01:00)
    Do: j.kwiatkowski44@gmail.com
    Temat: Re: Comment on Samsung firmą godną zaufania. Zaskoczeni?

    „Nie od razu Samsung wstrzymał produkcję. Najpierw kombinowali jak się z tego wytłumaczyć. Dopiero później zaczęli się bać zbiorowych pozwów i dotarło do nich, że na pozwach więcej stracą niż na zwrotach. To czysta kalkulacja.”

    Settings

    A new comment was posted on gsmManiaK

    Wodnik Szuwarek

    Nie od razu Samsung wstrzymał produkcję. Najpierw kombinowali jak się z tego wytłumaczyć. Dopiero później zaczęli się bać zbiorowych pozwów i dotarło do nich, że na pozwach więcej stracą niż na zwrotach. To czysta kalkulacja.

    9:16 a.m., Wednesday July 5

    |

    Other comments by Wodnik Szuwarek

    Reply

    to Wodnik Szuwarek

    Wodnik Szuwarek’s comment is in reply to

    jotek44:

    Mnie wcale nie dziwi ! Po 35 przypadkach samozapłonu Samsung zareagował tak, jak na giganta przystało ! Wstrzymał produkcję i dopiero co rozpoczętą sprzedaż, apelował o dokonywanie … Read more

    You’re receiving this message because you’re signed up to receive notifications about replies to jotek44.

    You can unsubscribe
    from emails about replies to jotek44
    by replying to this email with „unsubscribe”
    or reduce the rate with which these emails are sent by
    adjusting your notification settings.

    • bober1000 bitów

     Jak można ich tłumaczyć? Jakie honorowe wyjście. Kolego przeczytaj powyższe komentarze. Przyznanie się do winy to czysta kalkulacja opłacalności 🙂 Nie ma patriotyzmu dla marki. Tak się spieszą z postępem i wprowadzaniem nowej technologii, że zapominają o bezpieczeństwie a wszystko przez to, żeby nie stracić pozycji lidera. Uważam, że im się to znów odbije 🙂

  • madmax007

   Najpierw starali się zatuszować sprawę, (ugasili aferę z dzieckiem i kilka innych) ale potem wymknęło im się to spod kontroli. Wspaniałomyślni? Gdyby się telefony zaczęły palić co drugiej osobie, to nie sądzę, żeby nawet wielki SAMSUNG się wypłacił… w koncernach liczą się tylko pieniądze więc nie bądź naiwny.


reklama