, Newsy Samsung Telefony

Samsung Galaxy J5 Pro. Samsung znowu to zrobił, a my to kupimy

fot. Samsung

fot. Samsung

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Kerto

  Czy wiadomo dlaczego Samsung ulepszonych modeli nie oferuje w Polsce? Kupiłbym J72017, ale nie z taką niewielką ilością pamięci. A też chyba na Gsmmaniaku była informacja, że będą wersje Max i Pro, ale nie w Polsce. O co chodzi?

  • http://www.techmaniak.pl Damian Kucharski

   Bo skoro kupujemy słabsze, to po co nam lepsze? 🙂
   W Polsce Samsung sprzedaje najwięcej smartfonów i najwięcej na nich zarabia, a najlepsze kąski uciekają nam koło nosa.
   Po co się starać w tej sytuacji, skoro klient i tak kupi?

   Porównajmy do tego Chiny.
   Sprzedaż siadła, to co Samsung zrobił?
   Wymyślił kapitalną serię C i trochę się poprawiło.
   Tylko przy powtórce tego scenariusza możemy liczyć w Polsce na coś więcej.

   • Krzysztofsf

    Sadze, ze raczej celuja w klientów, którzy są zmuszeni do doplacenia do drozszego modelu, poniewaz budzetowe sa za słabe na ich potrzeby. Sadzę, ze taki A7 2017 bylby przyzwoita tansza alternatywa dla S7 Edge dla osob szukajacych w miare mocnego sprzetu z ekranem 5,7′. A do tego jego czasy pracy na baterii……
    W naszym kraju Samsung pozostawia sporą lukę pomiedzy sredniakami a flagowcami wymuszajac zakup flagowcow.

   • Kerto

    To należałby Samsunga zmusić do potraktowania naszego kraju trochę inaczej. Dla mnie np. średniak na snapdragonie 6xx w zupełności wystarczy. Ale z pamięcią to w każdej linii jest już tak samo. 16GB jest dzisiaj zdecydowanie za mało, chociażby ze względu na akceptowalną jakość zdjęć. Więc jak na giełdzie, poczekam kto da więcej. Do tej pory miałem zawsze samsungi, ale przecież oferta na rynku jest bogata a producentów wielu.
    I tu bym poprosił o test jakiegoś Allview z serii Soul 4. Parametry są ok, ale trudno znaleźć informacje jak te telefony się spisują w użytkowaniu.

   • Tomek Jędras

    Damian S6 z wolnego rynku dostało dzisiaj poprawki i usprawnienia, pierwsze łatki po nougacie uploads.disquscdn.com/image…ee6df8.png

 • Krzysztofsf

  Podobnie jak z serii A jedyny dla mnie fajny model to A7 2017 – i specyfikacja i cena przyzwoite. Naturalnie w Polsce się nie pojawił.

 • 0001

  …”a my to kupimy”… nie my,…. bo ja nie kupię Samsunga. Niech inni „myślący” Nabijają kabzę Samsungowi, którego telefony są astronomicznie drogie. Tylko gdzie jest granica tego obłędu?


reklama