, Motorola Newsy Telefony

Smartfony Moto E4 i Moto C już wkrótce w Polsce. Znamy ceny

Fot. Motorola

Fot. Motorola

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Marek

  Przecież 499 zł za „smartfon” z ekranem WVGA (!) i 1GB RAMU to skandal, trzeba być kompletnym jeleniem żeby coś takiego kupić coś co po odpaleniu kilku aplikacji nie będzie wyrabiać, o ile cokolwiek zobaczy się na tym zapikselowanym ekranie.
  A tyle kosztowała kiedyś Moto E, i to ze Snapdragonem, a nie paździerzowym MediaTekiem. Motorola strasznie odleciała ze swoimi cenami i chyba przebija pod tym względem nawet Samsunga.

 • Mati

  Jak oceniacie ceny tych smartfonów? Moim zdaniem są one o co najmniej 100 złotych za wysokie i mam nadzieję, że zdarzy się cud i wymienione przeze mnie kwoty zostaną obniżone przez wejściem telefonów do sprzedaży. Tak było choćby w przypadku Moto G5 i Moto G5 Plus, które polski oddział przecenił w ostatniej chwili, gdy jeden ze sklepów pokrzyżował mu szyki. Oby historia się powtórzyła.

  Zgadzam się w 100%. 😀 Sferis, liczymy na Was! 🙂

  Zamiast Moto C za 499 zł lepiej kupić Neffosa C5 z naszych sklepów (449 zł) lub zamówić Redmi 4A z Chin (około 385 zł, nie uwzględniam ewentualnego opłacenia VAT. Cena pochodzi z HK Goldway, innych stron nie sprawdzałem).

  Wymienna bateria 5000mAh – nie spodziewałem się. 🙂


reklama