, Android Newsy Smartfony Sony

Sony może szykować ciekawą, smartfonową niespodziankę na wrzesień

Sony Xperia XZ / fot. gsmManiaK.pl

Sony Xperia XZ / fot. gsmManiaK.pl

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Robert K.

  Również uważam, że to właśnie Z2 wniosła względem swojego poprzednika, najwięcej zmian. Natomiast, to Z5 głównie była przyczyną mojego rozstania się z marką. Póki co, XZ PREMIUM, to zupełnie inna liga, zdecydowanie na plus, duży krok w przód.

 • Mistrzu

  Używałem telefonów i smartfonów Sony od kilkunastu lat. Niestety moja przygoda z nimi (po kapitalnej Z2) skończyła sie po modelu Z4/Z3+ ktory osiągał temperature wrzenia przy dowolnej większej aktywnosci. Mozna powiedziec ze sami wepchneli swojego wiernego klienta w objęcia Szajsunga. S7E co by nie mowic jest naprawde kapitalny. Marzy mi sie taki flagowiec Sony z OLEDem, ich charakterystycznym stereo i wąskimi ramkami. Bez gadania wroce wtedy do japończykow. Mysle ze jest spore grono fanow tej marki ktorzy mysla tak samo.

 • Robert K.

  Wróciłem do Sony po przesiadce z LG V 10 na XZ PREMIUM í mając wszystkie modele z linii Z, nigdy wielkość ramek nie była dla mnie problemem. Jedynie, Sony mogli by udostępnić podobną opcję ukrywania przycisków ekranowych, jak ma to miejsce w LG. Dla wybranych indywidualníe aplikacji, można zastosować ukrycie przycisków, odsłaniając cały ekran. Fajna sprawa.

 • macieka82

  Okropne ramki – w Twoim mniemaniu!

 • Ads

  Takie cudo bez ramek z głośnikami stereo i porządną baterią to coś na ci czekam.

 • western

  Xperia Z6 😉


reklama