, Newsy Samsung

Te aparaty fotograficzne trafią do kolejnych flagowców Samsunga

fot. Samsung

fot. Samsung

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Betlejem

  Nie chodziło mi o zasłone f/1.4 tylko o wielkość pixela 1.4. Akurat tego zbytnio nie rozumiem bo jakby dali do 13 megapikselowego aparatu wielkość pixela 1.4 to by było wow. A tak to zostają przy standardzie.. O zasłone tak zbytnio nie płacze ale ta wielkość pixela dawała.. moim zdaniem dosyć dużo. Nie wypowiem się na reszte bo nie siedzę w tej branży tylko wiem mniej więcej wiedze ogólną.

 • Betlejem

  Imponująco? Według mnie słabo.. Rozmiar piksela mniejszy niż w S8 bądź S7.. Myślałem, że dadzą 1,4 to wtedy byłoby wow. Zasłona też tylko f/2.0 kiedy w S7 i S8 f/1.7 .. ehh.. Czemu cofają technologiczne swoje sensory? Mogliby po prostu włożyć dwa aparaty z S8 i je jakoś skalibrować i vua la. A tak to jak się okaże, że nowy aparat wypada gorzej niż w S8 to się wcale nie zdziwie.. A myślałem, że będzie powtórka jak z S7 w porównaniu do S6 gdzie doszlifowali swój produkt i S7 okazał się telefonem prawie idealnym.. A tak to się okazuje, że S9 tą samą drogą nie pójdzie..

  • Acze

   Tylko w zasadzie pomyśl kolego …
   1.4f niby wygląda spoko i ten tego…. Bawiłeś się kiedyś obiektywem z takim światłem ? Ja używam takich obiektywów i dość ciężko jest panować nad focusem, nawet na A7s ii czy 70d.
   Światła 1.4f nie używam ciągle, chcąc zrobić foto przykładowo panoramy muszę używać przysłony minimum 6.3, jak widzisz smartfony nie mają regulowanej przysłony – na świetle 1.4 smartfon drastycznie wyostrzał by obrazek.
   Wiem w jakim kierunku to idzie … Takim demo jest szeroki i wąski obiektyw w Lg a co byś powiedział na 3 lub 10 obiektywów o różnych ogniskowych ?
   Płynne ustawianie ostrości po zrobieniu zdjęcia podczas obróbki …

   Tak więc… Autofocus musi zostać dopracowany tak aby radził sobie przy 60coś 120fps, dopracowane musi być też iso…. I może właśnie okazało się że każdy smartfon po zmroku to cienizna mimo 1.7f i 1.8f więc będzie ostre 2f z lepszym iso oraz lepszym Af ?

 • gizmomp

  F/1.7 to rozumie. Ale 2.0 słabo.

 • Armani

  Tv z lewej wpada w róż ; (

 • LooK

  przede wszystkim niech pomyślą o baterii…


reklama