, Newsy Samsung Telefony

Ten model pokazuje, że Samsung dalej mógłby robić małe i tanie smartfony

fot. MyDrivers

fot. MyDrivers

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • MarcinSt

  Technicznie całkiem dobry sprzęt. Ekran (rozmiar) – Super. Marzę o takim. Jest tylko jeden poważny problem – telefon ma oprogramowanie Samsunga, które jak wiadomo jest najwolniejsze na rynku i uniemozliwia pracę na tym urządzeniu. Szkoda.

 • CriterS

  Chętnie wszedłbym w posiadanie tego sprzętu. Jednak jeśli matejkowe ramy wywindują wymiary zewnętrzne tego smarta (wysokość), do tych z ekranami 5″ na pokładzie, to zostanę dalej przy swoim zgrabnym Compact’cie od Japończyków 🙂

 • wania

  Sam bym kupił taki telefon, a obecnie tylko „zalew” samych 5 calowców i większych „patelni”!

 • Karl Gustav

  Tylko jak ma mieć takie wielkie ramy jak na wizualizacji to cala magia porecznosci zniknie

 • Marcin Kaczmarczyk

  Snap 626 za ~400 PLN? Tyle to chyba kosztuje złożenie w fabryce. Tegoroczny Samsung A3 kosztuje prawie tysiaka, atakże ten musiałby kosztować minimum 1200-1300 i to zakładając, że Sammy nie zaśpiewałby sobie za logo. Za 600-650 PLN (cena netto + vat + marża), nawet 700 PLN to nie nadążyliby z jego produkcją.

  • Miśka

   400 zł to przelicznik ile kosztuj w swoim rodzimym kraju. Koszt produkcji jest znacznie, znacznie niższy 😉 Po doliczeniu podatku, transporcie i marży sklepowej, u nas będzie kosztował co najmniej 600. Ale 1200 to już przesada – a porównanie z A3 – to jednak nie ta sama klasa smartfonów;)

 • vonski

  Bardzo fajny sprzęt. Snap 6xx i 2,5GB ramcu to dla 90% userów w zupełności wystarczającą konfiguracja. Do tego bateria bajka. Niech ma jeszcze aparat na poziomie ~S5 i znakomita alternatywa dla jabłka SE.


reklama