, Newsy Samsung

Poznaliśmy procesor Samsunga Galaxy S9?

fot. Samsung

fot. Samsung


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Tomek Michalak

  Żadne regresy itd ten kto np miał telefony Huawei, Xiaomi czy chociażby Iphony (ja miałem 7) od razu zauważy różnicę że u Samsungów jest masakra, telefon laguje bardzo często po wejściu w kontakty czy fejsa itd a dlaczego? Ano dlatego że już wiadomo że Samsung zmienił tylko nazwę nakładki TouchWiz na Experience a to jest cały czas ten sam głupi TouchWiz który nie jest czystym Androidem tak jak w wyżej wymienionych telefonach. Zapomnialem dodać jeszcze doskonałego nowego HTC U11. Ale tak jak mówiłem nie każdy zauważy różnicę.

 • Tomek Michalak

  Tyle że Samsung niestety płynnie nie chodzi, sam mam S8 i kupa w wielu momentach

  • Marcin_S

   Współczuje mam S7E i chodzi jak marzenie. Czyżby regres?
   A co do samego artykułu procesory Samsunga ostatnio są lepsze od Snapów pomimo tego, że Samsung produkuje oba. W takiej sytuacji Samsung nie będzie miał żadnych ograniczeń w postaci wyrównywania wydajności itd. Widziałem ostatnio artykuł, że nowe Snapdragony będzie robił TMSC (czy jak tam to się pisało). Konkurencja, czyli skorzystamy na tym wszyscy.

   • xone

    Regres raczej nie, jak już to choroba wieku dziecięcego którą przechodzi większość telefonów. Kilka aktualizacji i powinno być dobrze.

  • Wilk Przewodnik

   Mam SGS8+ i nie zauważyłem żadnych przycięć. Może masz pamięci w standardzie 2.0, a nie 2.1?


reklama