, Informacje prasowe Plus

Plus: za pierwsze doładowanie bonus 40%

fot. informacje prasowe

fot. informacje prasowe

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • krzysiwonka

  Powiem tak: coraz słabiej idzie to w kierunku żeby klient coś więcej zyskał od własnej sieci. Co to jest 40% i to tylko do pierwszego doładowania kiedy jeszcze do końca 2016 roku można było otrzymać 100% wartości doładowania. Plus chce być sprytny ale ja byłem jeszcze bardziej sprytniejszy.
  We wrześniu, październiku, listopadzie i grudniu zarejestrowałem karty sim za które nic nie zapłaciłem ponieważ otrzymałem je za darmo od plusa w czasie akcji rozsyłania starterów. Po każdym zarejestrowaniu numeru co miesiąc otrzymałem 500 zł do wykorzystania na rozmowy i smsy oraz 50 gb internetu. Kiedy w/w bonusy wykorzystałem każdy starter doładowałem kwotą 99 zł poprzez wskazaną stronę w artykule i do każdego numeru zyskałem kolejne 99 zł.

  Reasumując:
  4 startery za 0 zł dało mi 2000 zł do wygadania oraz 200 Gb internetu na 4 miesiące
  Wydane 396 zł na doładowania zwróciło mi się w tej samej kwocie ponieważ Plus oddał mi to w promocji 100% do pierwszego doładowania.

  Następnie za 0 zł na wszystkich starterach za darmo zmieniłem taryfę na Plush na kartę gdzie jest Rok Ważności Konta i co miesiąc na swój główny numer przesyłam sobie 20 zł za pomocą Teleprzelewu…..

  PLUS —– tak to się robi…..


reklama