Najnowszy smartfon Allview – X4 Soul Lite powinien ucieszyć amatorów mobilnej fotografii. Urządzenie wyposażone jest w tylny, podwójny aparat o rozdzielczości 13MP i f/2.0 oraz przedni o rozdzielczości 8MP i f/2.0 z dwoma diodami LED o różnych barwach.
X4 Soul Lite to nowy smartfon Allview, który podobnie jak inne modele z tej serii skupia się na podwójnym aparacie fotograficznym – urządzenie wyposażone jest bowiem w 3 aparaty fotograficzne. Tylny, podwójny aparat o rozdzielczości 13MP i f/2.0 oraz przedni o rozdzielczości 8MP i f/2.0 z dwoma diodami LED o różnych barwach.
Smartfon posiada 5,5-calowy wyświetlacz IPS Full HD oraz akumulator o pojemności 3000mAh. Istnieją dwie wersje urządzenia, pierwsza z 3GB pamięci RAM i 16GB pamięci Flash oraz druga, z 4GB pamięci RAM i 32GB pamięci Flash.
X4 Soul Lite od dzisiaj dostępny jest w przedsprzedaży na stronie producenta w cenie 1099 PLN (wersja z 3GB pamięci RAM) oraz 1249 PLN (wersja z 4GB pamięci RAM). Wysyłki rozpoczną się od 10.07.2017.
Źródło: informacje prasowe.
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Nothing w końcu ujawnił datę startu aktualizacji. System Nothing OS 4.0 oparty na stabilnym Androidzie…
Sieć Play wprowadziła nową promocję Black Week. Tym razem nie dotyczy ona telefonów komórkowych czy…
Wszystko wskazuje na to, że OnePlus 15 nie jest tak doskonały, jak się spodziewano, a…
Amazfit wprowadza nową, mniejszą wersję modelu Amazfit T-Rex 3 Pro. Zmniejszyła się średnica ekranu względem…
Samsung Galaxy S25 Edge to bezapelacyjna ciekawostka producenta z bieżącego roku. Podczas premiery flagowiec kosztował…
Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest to polska hybryda przygodówki i RPG, osadzona…