, Artykuły Nokia Telefony Windows Phone

Nokia Lumia 800 – recenzja

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • danio

  Wolałem nokie z symbianem

 • http://www.gsmManiaK.pl bartek

  Producenci smartfonów przyzwyczaili nas do bardzo cienkich telefonów. Nawet starsze modele HTC mają max 10mm. Więc 12 może okazać się dla niektórych nieco za dużo.

  @mg MS ma takie swoje widzimisię, podobnie jak z procesorami – nie ma dwóch rdzeni. Podobno w 2012 roku mają zacząć wypuszczać też sprzęt z dwoma rdzeniami, więc może też zmienią swoją politykę względem gniazd kart microSD. Niestety to nic pewnego, takie moje przypuszczenia.

  Tak na marginesie, to nie jest Nokia N9 ale Lumia 800 😉 Jeśli dla Ciebie 16GB to mało, to proponuje zastanowić się nad N9. Meego to jest naprawdę dobry i nie ma co się na starcie zniechęcać do telefonu ze względu na sam system. Proponuję przeczytać recenzję N9 🙂 http://www….-recenzja/

  Pozdrawiam

 • hug

  Fajnie fajnie, ale co grubość ma do tego czy jest dobrym telefonem, czy nie? Po co porównywać z RAZR’em, który z założenia miałbyć designerski? Nokia nie chwali tego telefonu jako „najchudszego” spośród reszty, więc nie widzę sensu wytykania tego jako wady.

 • mg

  Gdy zobaczyłem po raz pierwszy Nokię N9, to się po prostu w niej zakochałem ze względu na wygląd, zastosowane materiały… ja mam takie pytanie do redakcji – czy Nokia wspólnie z MS planuje zainstalowanie gniazda microSD w przyszłych modelach ? 16 GB to dla mnie stanowczo za mało i z tego właśnie powodu nie kupię tego ślicznego telefoniku 🙁


reklama