wtorek, 6 czerwca 2017, michalw

iOS 11 vs. iOS 10 – zmiany, które przemilczano w czasie prezentacji

appstore
iOS 11 vs. iOS 10 / fot. PhoneArena
 • Gabriel

  Nie wiem czemu chwalicie tak to Apple i Iphony, mój zepsuł się po 1,5 miesiąca niezbyt intensywnego użytkowania. Wspaniały serwis zaproponował mi za to wymianę na refabrykowany. Faktycznie nieźle jak za prawie nowy telefon dostanę używkę. Brawo !!! Mogą być dumni z siebie :). I z tego co czytam na forach to co drugi na rynku jest refabrykowany. Jakość ich sprzętu napewno poniżej konkurencji. I proszę nie posądzać mnie o to, że jestem „fanboyem” po prostu zakup Iphona rozważałem przez długi czas aż w końcu i niestety odrazu porażka.

  • Wodnik Szuwarek

   Nie kompromituj się. Jest 2-letnia rękojmia u sprzedawcy. Tylko pokemon idzie do serwisu w takim wypadku.

   • KK73

    Nie kompromituj się, nie ma czegoś takiego jak rękojmia już od kilku lat. Niezgodność towaru z umową lecz jak dobrze poczytasz jakie są zasady postępowania w wyniku wybrania tej drogi reklamacji zobaczysz ile jest w niej kruczków i niedomówień.

    • Wodnik Szuwarek

     Nie pajacuj bo nie masz racji. Kiedyś była 2-letnia niezgodność towaru z umową jeśli chodzi o konsumenta i roczna rękojmia dla firm. Dzisiaj jest 2-letnia rękojmia konsumencka i 2-letnia rękojmia dla firm.

     • KK73

      Więc wytłumacz a nie obrażasz innych. Najprościej jest napisać „nie kompromituj się” a niby skąd wiesz gdzie kolega zakupił ten smartfon ? A może kupił od osoby prywatnej ?


reklama