, Newsy Nokia Smartfony

Nokia 6, 5 i 3- poznaliśmy datę premiery?

fot. Nokia

fot. Nokia


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Rafał Komasa

  Niepokojące informacje dla potencjalnych klientów zainteresowanych nabyciem nowego smartfona z logo Nokia – czyli przedstawianych już modeli 3, 5 i 6. Prawdopodobnie oficjalny debiut na polskim rynku zostanie opóźniony o ok 3 tygodnie. Jeden z oficjalnych dystrybutorów, mający już te modele w przedsprzedaży wycofał ze swojej strony informację o rozpoczęciu dostaw od 15.06.2017. Zamiast tego w informacji telefonicznej podawana jest data dostępności od 06.07.2017.

  • http://www.techmaniak.pl Damian Kucharski

   Zapytam jeszcze innych sklepów, gdzie nowe Nokie już są.

 • KK73

  Nie wiem co autor bierze, ale to jest dla niego zdecydowanie zbyt mocne…..”namieszać” i z „wyższej półki” – żart ?????

 • aga

  ; Nokia 6 jest z wyższej półki ; no nie złe usytuowanie przeciętniaka . Procek Snap 430 zapewne 3 GB Ram , parametry obudowy jakby miał z 6” i cena kosmiczna. Obiecanki o Andro 0 nie mówiąc już o następnym wydaniu to na dzisiaj wróżenie z fusów. Moim zdaniem zaczęli obawiać się o sprzedaż bo takiej cenie można kupic o wiele lepsze urządzenia.

  • Direct

   Nokia 6 wydaje się całkiem w porządku, niemniej nie ma w sobie nic, co uzasadnia wysoką cenę 1300 PLN i to za Snapdragona 430.

   • aga

    Masz rację cena za te parametry to pomyłka , a nazywanie tego modelu że jest z wyższej półki to …wiem wiem że sponsor wymaga , ale dobierajmy słowa. Patrząc na ceny innych modeli które teraz weszły np. Moto G 5 Plus , której parametry są na pewno lepsze czy na zapowiadane np. Xaomi to nie dziwię się że co chwilę ; coś nowego ; na temat producenta się pisze..

  • Mateusz Sowa

   Wyższa nie oznacza najwyższej, szczególnie, że szóstka będzie najmocniejszym modelem z całej trójki 🙂 Co do Androida 0 – jeśli powiedziała to osoba z HMD, to jestem w stanie uwierzyć, że tak się stanie. Plus oczywiście sentyment do Nokii na pewno odegra pewną rolę w procesie sprzedaży. Nawet dzisiaj wśród osób, które znam panuje przekonanie z zamierzchłych czasów mówiące, że Nokia to najlepsze telefony 😀

   • aga

    To że powiedziała osoba z HMD dla mnie jest nie ważne . Ile razy przedstawiciele różnych producentów różne rzeczy obiecywali z których póżniej się rakiem wycofywali żyję ponad 60 latek i dużo słyszałem , widziałem , czytałem obiecanek itp. Dlaczego w ostatnim czasie powtarza się ten sam temat dotyczący przyszłego oprogramowania chociaż na temat ; P ; jeszcze nic nie słychać , a no może uda się nakłonić do zakupu jakąś wierzącą w przepowiednie grupę Osób . Spójrzmy na cenę w stosunku do parametrów 6-tki i porównajmy z innymi modelami sprzedawanych telefoników a granie na sentymencie to zgrana melodia bynajmniej dla mnie. Dzisiaj minęły czasy gdy ; autentyczna Nokia ; była liderem niezawodności , solidności wykonania , użytych materiałów i była produkowana w : domu : w przeciwieństwie do obecnego czasu. Życzę zadowolenia z działania no i zakupu w realnej cenie za takie parametry które są oferowane nigdy nie wydał by tyle złotówek.


reklama