, Apple Newsy Telefony

Czy funkcja ta sprawi, że iPhone 8 będzie lepszy niż Galaxy S8?

Koncept iPhone 8 - X / fot. ConceptsiPhone

Koncept iPhone 8 - X / fot. ConceptsiPhone

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • https://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  Jak Samsung ma rozpoznawanie twarzy to hejtują trolle a jak Apple to samo zastosuje to będzie wow .
  Śmieszą mnie takie porównania

 • beaviss

  Obojętnie jaki by nie był iPhone będzie się sprzedawał rewelacyjnie, nie muszą się zbytnio starać

 • Mariusz

  tylko po co to wszystko w normalnym użytkowaniu? Po co mi funkcja twarzy 3d?

  • https://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

   W gimnazjum będzie lans z Apple a sgs8+ już nie 😀

  • MrVik

   Nie przeczytałeś uważnie? Do uwierzytelniania – kamera zobaczy gębę w 3D i jak rozpozna właściciela to odblokuje się telefon, potwierdzi się płatność itp. Rozpoznawanie twarzy w 2D można oszukać zdjęciem, 3D już nie.

   • Mariusz

    Przeczytałem, nie załapałeś aluzji? Wszystkie te nowe wynalazki zamiast ułatwiać korzystanie, utrudniają je. Nie wierzysz chyba, że system zadziała w 100% w każdych warunkach? Konieczne więc będzie kombinowanie innymi metodami. Poza to..kto komu daje telefon, czy stare formy zabezpieczania są złe? Są, bo już się na nich nie zarabia i trzeba szukać frajerów, którzy łykną kolejną niepotrzebną funkcję, z której raczej i tak nigdy nie skorzystają, ot takie czasy:)

    • MrVik

     No tak, to ja nie przeczytałem uważnie Twojego posta, bo napisałeś „Po co mi funcja twarzy 3d?”. Tobie to nie wiem po co, ale może innym się przyda. Wiadomo, że nie każdy skorzysta z takiej funkcji, tak jak nie każdy korzysta z GPS, kamery frontowej itd. Zatem co? Powinno ich nie być bo podnoszą cenę urządzeń?
     „…czy stare formy zabezpieczania są złe?” – jeśli można je oszukać, to znaczy że najlepsze nie są.

     • Mariusz

      Jeśli uważasz, że ktoś złamie Ci Twój kod to ok, dodatkowo jesli uważasz, że im chodzi o Twoje bezpieczeństwo i robią to nie dlatego, że chcą wydrzeć Twój kolejny grosz, a starają się, żebys spał spokojnie to gratuluję, śledź nowinki technologiczne, które ratują Ci życie:)

     • MrVik

      Oświeciłeś mnie – więc twierdzisz, że producenci ulepszają smartfony, żeby wydrzeć więcej kasy? Szok! A jak naiwny wierzyłem, że dla nich liczy się dobro użytkownika, a nie zysk. Odkryłeś przede mną tajemnicę stulecia: firmy chcą jak najwięcej zarobić. Myślisz, że ludzie o tym wiedzą? Może ogłoś to w telewizji? 😉

     • Mariusz

      ? Więc o co y masz do mnie pretensje? Ty bronisz producentów, a potem udajesz, że wiesz o co im chodzi? Zdecyduj się, czy jesteś głupek, czy osoba racjonalna, a dopiero potem proponuj puszczanie informacji w tv, Tobie jak widać wystarczy ośmieszenie się na forum:)

     • MrVik

      Jeśli ktoś się ośmiesza to Ty. Nie załapałeś nawet, że się z Ciebie nabijem. Z takim przejęciem piszesz, że nowa funkcja służy wyłącznie wyciąganiu kasy od naiwnych, jakbyś odkrył Amerykę.
      Rozwijanie produktu to jeden z elementów konkurencji, a po to się konkuruje, żeby więcej zarabiać.

     • Mariusz

      Spoko, załapałem, ale Ty dalej nie odróżniasz marketingu, którego celem jest przekonanie, że produkt jest lepszy praktycznie sensu stricte od marketingu, którego celem jest wpojenie, że niepotrzebne funkcje są nieodzowne. Chyba tego poziomu interpretacji nie przeskoczysz:)

     • MrVik

      OK, ale piszesz o teorii, a w praktyce dzisiejszy marketing sprowadza się wyłącznie do wmawiania ludziom, że potrzebują tego co oferują nowe smartfony, choć w praktyce jedynie niewielki procent użytkowników wykorzystuje nowe możliwości (mam tu na myśli zarówno moc urządzeń, jak i funkcje). Spójrzmy np. na ekrany 2K – potrzebne to komuś? To już bardziej praktyczne wydaje się rozpoznawanie twarzy w 3D, które raczej nie wpłynie na wydajność smartfona i zużycie energii tak negatywnie jak niepotrzebnie zawyżona rozdzielczość.


reklama