, Artykuły Premium Mobile Akcja partnerska

Premium Mobile – abonament nie musi być obciążeniem

premium-mobile-feature-2
Popularne produkty:
 • gady

  O tym nie mówią – brak możliwości wykonania połączeń zagranicznych – to jest zablokowane, wymagają kaucji 350 złotych albo odblokują po opłacenia trzech kolejnych faktur !

 • ssss

  a co z Roamingiem w tej super sieci ? 😉

 • Damian Parszuto

  ile wynosi ta oplata?

 • Oranżowicz

  Cały czas brak „polecenia zapłaty” – nic nie zmienia tu mozliwosc „stalego zlecenia” bo to akurat zalezy od Banku.. „polecenie zaplaty” bylo by rozwiazaniem ekstra… na dodatek ta oplata aktywacyjna ktora przekresla atrakcyjnosc oferty…

 • Marin Bujak

  krypto reklama plusa nie polecam

 • puz

  Nic tu dupy nie urywa normalna oferta niczym się nie wyróżnia ani nie zaskakuje . Nawet porównywalna do ofert na kartę które wydaja się być lepsze bo brak umowy i okresu wypowiedzenia .

 • Wojtek

  Zróbcie ofertę z nielimitowanym internetem, wtedy będziecie innowacyjni(mam na myśli prawdziwy internet bez limitów, a nie jakieś pseudo 20 gb nazywane „bez limitu”).

  Dla ludzi, którzy kupują porządne telefony abonament zwykle kończy się szybciej niż rozlatuje się telefon. Piszę o tym dlatego, że czasami słyszę od znajomych, że szpanuję kasą, bo kupuję sobie telefony za 3-4 tys. A prawda jest taka, że każdy z tych telefonów wytrzymywał mi spokojnie dłużej o rok-dwa niż miałem podpisaną umowę, kiedy oni w tym czasie wymieniali swoje aparaty średnio co kilka-kilkanaście miesięcy, ja jeżdżę na tym samym i ostatecznie pieniądze wydane na telefony są podobne z tym że, ja mam niezłego dzika przez 4 lata, a oni mają w tym czasie 3 kundelki.

  Sprzedałem wam właśnie patent jak nie kupować nowego telefonu co rok.

 • Wroclaw_Luk

  LOL – sprawdźcie NJU Mobile – 39 zł, wszystko za free + 45 Gb internetu. Pozdro

 • Robert Skrobotowicz

  dobra a ktoś widział a 2 mobile polecam wszystko za 20 zł bez limitu z dobrym zasiegiem,telefon proponuje z sklepu bo żadna sieć nie daje za darmo telefonu a wrecz zarabia na tym kokosy

 • Witold Sypuła

  Proszę napisać, kto daje cokolwiek za darmo. To chwyty marketingowe. Jak podpiszesz umowę, to cię mają w garści

 • emir

  a może by tak rzetelna rezencję? a nie pisać we wspolpracy z operatorem?

 • infernovip

  Lepszym rozwiązaniem jest Plush za 25zł… wszystko nielimitowane, 10GB internetu, używanie mediów społecznościowych bez zużywania pakietu oraz brak opłaty aktywacyjnej. Umowa też na czas niekreślony.

 • Fioletowy Pumpernikiel

  Sprawdzone w życiu, dla plusa zasięg netu LTE i wszystko śmiga jak szalone, za to w tym samym miejscu dla PM internet prędkości kamienia łupanego 🙂 Może w centrum dużego miasta inaczej działa, ale jak ktoś jest z przedmieść srogo się rozczaruje.

 • Domciu

  do dupy oferta nju też ma ofertę na abonament bez opłaty aktywacyjnej i na czas nie określony i działa na sieci Orange gdzie jest super zasięg , a najtaniej jest w a2mobile za 19.90zł bez limitu i na kartę bez żadnej umowy bez zobowiązań ten post to jest typowa reklama jakiś sieci koguci która dzisiaj jest a jutro może nie być

 • Wojciech Wit Gruszczyński

  Stacjonarne i MMSy również?
  Na czyjej to infrastrukturze?

 • Red

  A gdzie informacja „tekst sponsorowany” albo tekst zawiera lokowanie produktu 😉 fajna reklama tylko sieć do bani. Załatwić coś u nich graniczy z cudem, coś takiego jak obsługa klienta jest jeszcze bardziej wirtualne niż sam operator. Stawki roamingu jakie zaproponowali śmiech na sali, jest dużo ciekawszych ofert na rynku.

  • Wojciech Wit Gruszczyński

   Na dole – „Wpis powstał we współpracy z siecią Premium Mobile”.

 • Marek

  Po przejściu z T-mobile do PremiumMobile miałem zasięg LTE przez tydzień, teraz już tylko 3G. Na początek dają dobre zasięgi potem odbierają 😉

  • Lukasz

   ja mam Premium od 10 miesięcy i cały czas mam zasięg LTE

 • Rafal Graboś

  Wszystko pięknie, tylko jak kończymy umowę to tracimy numer. I tu jest mega minus premium mobile. Chcąc zachować go musimy i tak przejsc do innej sieci. Jak sie to nie zmieni to nie wchodzę w to, a oferta mi odpowiada.

 • Róża Turczynowska

  Pitu pitu każdy nowy tak gada
  Ja od 2 lat jestem w nju mobile mam 2 nry wszystko ful wypas (smsy, msmy, rozmowy na komórki i stacjonarne) i UWAGA z racji stażu 32gb internetu który śmiga jak marzenie. Okres wypowiedzenia 30 dnie. W każdej chwili moge wypowiedzieć im umowe.
  Za oba numery płace 48 zł. Co prawda tel sama kupiłam w sklepie. Od lat nie wziełam żadnego tel od żadnego operatora. Operatorzy dają dziadowskie tel a jak już jest coś dobrego to cholernie drogi abonament.
  Kto to przebije???

  • Agnieszka Wódarczyk

   Zgadzam się w 100 procentach tak samo opłacam dawa numery bez żadnego limitu za 48 zł. Internetu w 4g lte mam po sufit – tak samo 32giga. Jestem użytkownikiem Njumobile praktycznie od kiedy wszedł na rynek. Rewelacja. Już tyle lat i nie ma lepszej oferty! Nie ma! A co najlepsze promocje w Njumobile są dla aktualnych Klientów a nie jak u większości operatorów wyłącznie dla NOWYCH a reszta niech się buja. Całą rodzinę przeniosłam do Njumobile. Super oferte mają. dla jednego numeru jest atrakcyjnie a dla dwóch to już bomba. Tak samo z obsługą klienta. miło szybko i przyjemnie. Trafi się czasem zła faktura ale reklamacje szybciutko są rozpatrywane i to na korzyść klienta 😉 rekomenduje osobiście

  • puz

   Virgin na karte .

 • Sawinn

  Ja nawet próbowałem zapoznać się z cennikiem tej sieci. Ale po wejściu na ich stronę żeby zapoznać się z cennikiem musiałem podać numer telefonu. Troszkę chore, że muszę podawać jakiekolwiek swoje dane jeżeli chce tylko zapoznać się z ofertą…

  Teraz już to zmienili, ale po przejrzeniu wszystkiego wygląda na typową sieć łapiącą ludzi na opłaty, jeżeli zapomną czegoś wyłączyć/ z czegoś zrezygnować.

  Ja zostanę przy swoim Virgin Mobile. 5,5Gb Internetu, darmowe smsy, 100 minut do wszystkich i bezpłatne w Virgin za 19 zł. Za dyszkę więcej mam 11 gb internetu i nielimitowane do wszystkich. 4 GB internetu mniej niz tutaj, ale przynajmniej nie martwię się o to że wszędzie będę miał doliczone opłaty 😉

 • Sawinn

  Ja nawet próbowałem zapoznać się z cennikiem tej sieci. Ale po wejściu na ich stronę żeby zapoznać się z cennikiem musiałem podać numer telefonu (nie pamiętam czy można było zmienić na maila). Troszkę chore, że muszę podawać jakiekolwiek swoje dane jeżeli chce tylko zapoznać się z ofertą…

 • Robert Trybus

  Opłata aktywacyjna 307,50 PLN – no gratuluję! Że już nie wspomnę, że cena abonamentu najniższego to wg cennika 147,60 PLN i do tego miliony rzekomych rabatów. Transfer danych 15GB również wg cennika nie istnieje. Jak byk widnieje, że bezpłatnie do 10GB. Rozumiem, że każda firma tak tworzy umowy, aby można było je ewentualnie zmienić, ale naciągać ludzi na tak wysoką opłatę aktywacyjną i ściemniać z pakietem danych to lekka przesada. Dla dociekliwych udostępniam adres cennika. http://prem…6-2017.pdf

  • Tomasz Kolasiński

   lol, rzeczywiście coś tu śmierdzi. Dodatkowo na stronie podane, że aktywacja 29,90 wynosi… Ja właśnie rezygnuję z usług jednego z operatorów stosującego podobną politykę rabatową… Oj, nieładnie…

  • Daniel Stawicki

   Zły regulamin wyciągnołeś

   http://prem…170401.pdf

 • Aqua

  A cena aktywacji? Reklama pomija ten fakt. Z aktywacją ta oferta nie jest już konkurencyjna. Ja np z moim Virgin musiałbym utrzymywać przynajmniej przez pół roku numer w Premium, aby dopiero wtedy mieć równie atrakcyjną ofertę. Uważajcie na Premium, bo to chwyt i podstęp z aktywacją. Autorowi coś kapnęło za taką reklamę?

  • Andrzej Kaniecki

   Ja w odróżnieniu od Pana mam w tej sieci jeden z telefonów i to o czym jest mowa w tym komentarzu jest bzdurą do potęgi entej. Wiec zamiast ostrzegać nie będąc w tej sieci lepiej jest robić to co nazywamy złotem – milczeć.

   • Aqua

    Zaprzecza Pan istnieniu opłaty aktywacyjnej w wysokości, o ile dobrze pamiętam, ok 20 złotych?

    • Andrzej Kaniecki

     Związałem się z umową z tąym operatorem kilka dni po tym gdy zaistniał na rynku i wtedy opłaty aktywacyjnej nie ponosiłem, dziś oczywiście jest inaczej, ale operator jest „spoko” i jeżeli jest ona w kwocie 20 zł.to myślę, że warto ją ponieść. Aktywację płaci się tylko raz.

     • Aqua

      A więc nie „bzdura do potęgi entej”, jak pan raczył mi wytknąć, ale prawda. Nikt inny opłat aktywacyjnych nie żąda. Jeśli oferta Premium jest miesięcznie o 4 zł lepsza od mojej obecnej, to trzeba wiedzieć, że te 20 złotych będzie się spłacać przez 5 miesięcy (4 zł x 5 = 20 złotych). Wyliczam, aby pan znowu nie zarzucał nieprawdy. To oznacza, że muszę przy operatorze Premium być minimum 5 miesięcy, aby zaczynało mi się opłacać. Uwaga, aby ZACZYNAŁO się opłacać, bo przez pierwsze 5 miesięcy się jest na minusie z powodu owej opłaty aktywacyjnej. Przy obecnie szybko zmieniających się na lepsze ofertach, „zamrożenie” na minimum 5 miesięcy, a w praktyce na więcej, aby się to zaczynało opłacać, staje się nieatrakcyjne. U innych mogę wypowiedzieć z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Zaraz pan powie, że w Premium też mogę wypowiedzieć. Owszem, ale aktywacyjna opłata idzie na marne. Szanowny Panie, prosiłbym bez podstaw nie mówić mi, że mam „milczeć”, bo każdy ma prawo do wypowiedzi, zwłaszcza, że popieram ją konkretnymi wyliczeniami, a nie jak pan, tylko inwektywami pod moim adresem. A może zna pan słowo „przepraszam”?

     • infernovip

      opłata aktywacyjna to 29zł. Oczywiście,że są lepsze abonamenty i oferty np Plush za 25zł bez opłaty aktywacyjnej na czas nieokreślony.

     • Aqua

      No właśnie, tym bardziej premium to pułapka dla nieświadomych.

     • mchudy

      pulapka za jednorazowe 30 zl, wielkie mi halo

 • Guardian34

  LajtMobile…umowa na 12 m-cy, przez pierwsze 10 m-cy abonament 10 zł, przez ostatnie dwa m-ce 39 zł. Wszystko bez limitu i 10 GB internetu.
  Pozdrawiam

 • abc

  zapominacie dodać , że internet potrafi nie działać całymi dniami – nie wiadomo dlaczego , a dzwoniąc na infolinię nie jest się w stanie uzyskać informacji ile internetu się już zużyło……..

  • pmp

   przecież internet można sprawdzić kodem *136# , więc po co dzwonić na infolinie?

 • macioo

  Oferta lajtmobile 10 PLN przez 10 miesięcy, dwa ostatnie miesiące 36,99, rozmowy bez limitu, 10GB. Umowa na 12 m-cy. Nikt nie ma tyle za tak niewiele. Miałem wejść w premium ale lajt wygrywa i też oparty na sieci Plus.

  • Wojciech Wit Gruszczyński

   Ciekawie będzie teraz w kontekście Roam Like At Home,jakie będą przetasowania w cennikach jak to się ustabilizuje.

 • Władysław Rydzyński

  wielka lipa to lte niski transfer nawet blisko bts Plusa

 • Borsuk

  Aero2, właściciel nadajników plusa, zjada tą ofertę na śniadanie.

 • Paweł Wys

  oczywista reklama sieci – poza tym w innych sieciach są podobne ceny 25 pl 10 giga no limit i socjal media za darmo …nie ma się czym podniecać – i to bez abo…..

 • jacek

  Wygląda mi że jest to artykuł sponsorowany . Pewnie piszący ten tekst nie zapoznał się z cennikiem i karami 🙂 Takie niestety tam są . Ja zrezygnowałem po wnikliwym przeczytaniu regulaminu i cennika . Nie jasne określenie cen , podane ceny są promocyjne , promocja ma określenie ,, na miesiąc” jest automatycznie przedłużana . Nie ma jasnego określenia kiedy może nie być przedłużona , są kary , na przykład za nie terminową opłatę . Nie chcę mi się zaglądać już do tego ich cennika , ale cena za aktywację jest około 400 zł bez promocji . Pozdrawiam i życzę tym którzy będą rozwiązywać umowy za jakiś czas by te nie jasne zapisy drogo ich nie kosztowały . Pozdrawiam

  • eMKa

   Każda firma ma w regulaminie usług abonament i aktywację wysoką.
   Każda firma obniża te kwoty regulaminami promocji.

 • jerzu

  „Firma (…) słynie z szybkiego internetu LTE i sensownego zasięgu w nawet mniej uczęszczanych miejscach.”

  Mało się piwem nie udławiłem.

  • mishek

   Plusa ma słaby zasięg? Niedawno kupiłem starter Plusha i prędkość LTE waha się od 60 do nawet 100 Mbps. A mieszkam naprawdę w dziurze zabitej dechami.

   • mchudy

    moze i w twojej wsi jest, co nie znaczy, ze wszedzie, na pomorzu jak wyjedziesz gdzies poza duze miasta to zasiegu nie ma.

    • Łukasz No

     w opolskim najbardziej sensownym operatorem jest Plus 😉 reszta sieci już 15 km od granicy 0 zasięgu lub znikomy bez LTE

     • okobar

      u mnie akurat Plus nie ma zasięgu 😛 T-M jako tako, Orange miejscami, Play prawie wszędzie… a mam 5 km do Opola 😛

   • Piotr

    Wszystko zależy od tego, gdzie jest umiejscowiony nadajnik, Jeżeli jest daleko od miejsca, gdzie się korzysta, to zasięg jest mniejszy.

  • Jacek

   to pouzywaj sobie playa. Wlasnie na pomorzu i dlatego zmniemiam na plusa (z powrotem), bo tu ma najlepszy zasieg i szybkosc

   • jerzu

    Teraz to Play leży i kwiczy. Ale używam (do środy) Virgin Mobile (czyli do niedawna Play + T-mobile) i jakoś problemów nie miałem.

 • Rob Trop

  A mój wpis z przed dwóch dni został skasowany, może dla tego że nie był pochlebny dla tej sieci i obnażał opłaty o których nie ma słowa w artykule.

  • http://www.techmaniak.pl/ Szymon

   Mówisz o wpisie na gsmManiaKu? Zerknąłem do naszego kosza i nie widzę żadnego komentarza z Twojego konta.

  • http://www.studiocircle.pl Kamil Szpajcher

   Jakie to opłaty?

  • Łukasz

   ja mam Premium od 10 miesięcy i oprócz opłaty aktywacyjnej nie ma dodatkowych kosztów, 19,90 plus koszt na stacjonarne czyli max 25zl. Ja jestem zadowolony.

 • gosc

  A może ktoś ma aplikację na telefon do obsługi konta PM ??
  I tak całkiem nie na temat lubię mieć dostęp do wykazu wykonanych połączeń co najmniej z poziomu strony
  Ma ktoś do tego dostęp ??

 • Artur Oczkowski

  Ale Plus ma najgorszy internet

  • Qba

   We wszystkich rankingach ma szybszy i z lepszym zasięgiem od Play.

   • Artur Oczkowski

    te rankingi to możesz sobie w tyłek wsadzić 🙂 wejdz i zobacz np: na FB na 100 komentarzy 100% jest NEGATYWNA I TO SĄ PRAWDZIWE RANKINGI!

    • Qba

     Mam karty obu operatorów, Plus ma świetny zasięg i szybkość 20-70 Mbps.

     Play gubi zasięg na prowincji i w pociągu, osiąga 3-20 Mbps.

     • Marco

      Gubi zasięg, gdy możesz korzystać z dowolnego z 3 pozostałych operatorów? Niesamowita historia…

     • Qba

      Play nie ma LTE w roamingu krajowym.

     • Marco

      No właśnie. To dlatego tak zalewam się łzami, gdy w pociągu nie mogę oglądać Netflixa w 4K.

     • Qba

      Sęk w tym, że kompletnie tracisz zasięg i nawet komentarza nie napiszesz.

      https://www….wych-21136

      https://uplo…6d9ac5.jpg

     • Marco

      Kurde. Jaki armagedon. Kompletnie nie byłem świadomy, że gdy tracę zasięg z przekaźnika play, to Orange, T-Mobile i Plus w ramach szatańskiej solidarności też wyłączają swój sygnał i zostaje mi tylko porozmawiać z nieznanymi mi ludźmi w Warsie.

     • Qba

      Nadal nie łapiesz że zrezygnowali z zasięgu 4 sieci na rzecz własnego

     • Marco

      No, nie rozumiem, bo mam włączone Play (plus) czyli krajowy roaming i do Ciebie piszę. Więc jedyne czego nie łapię, to chodzenia w zaparte.

     • Borsuk

      Zgoda, jeżeli ktoś ma PLUSa na stałe. W przypadku utraty zasięgu play, przełączenie bardzo kuleje bo niektóre telefony każdorazowo wyszukują WSZYSTKIE sieci, trwa to na tyle długo, że w pociągu można zasięgu w ogóle nie złapać.

     • Marco

      No, ja nie mam takich doświadczeń. Wręcz przeciwnie, powiedziałbym, że przełączanie na plusa jest niezauważalne i od dwóch bodajże lat nie zdarzyło mi się tak, żebym to odczuł/zauważył. A mam taki zasięg w domu, że w jego połowie łapię Play, a w drugiej części nie. W niektórych pomieszczeniach właściwie w ogóle.

     • Qba

      Pokaż nam screen z testu speedtest po przełączenie na plusa.

     • Marco

      Tak, jasne. Jutro zrobię Ci też kanapkę z pasztetem i pomidorem, czy co tam lubisz.
      Nie mam wpisane w misje życiowe krucjaty na rzecz przekonywania Qby, a także nikogo innego do wniosków, które wyciągam z realnych doświadczeń.

     • Qba

      Czyli zwyczajnie kłamiesz

     • Marco

      Nie, naprawdę Ci zrobię.

     • Borsuk

      Co za bzdury. Orange? Chyba 10 lat temu. Play kilka miesięcy temu ze 100% zachłanności spierdolił jakość roamingu krajowego.

     • Borsuk

      Z Orange play nie ma umowy, zostaje t-mobile i od biedy plus ale jest jedno ale. Play nakłada lejek 3 Mb/s w przypadku roamingu. Przeniosłem się do a2mobile i jak na razie zapomniałem o kreskach czy zasięgu, po prostu działa.

     • taki4

      Ma umowę z orange. Wystraczy zadzwonić do boa i poprosić o włączenie, a przy okazji możesz sobie ustawić priorytet.

  • Borsuk

   Internet ma najgorszy ale i tak działa lepiej niż Play. Inna jakość.

 • Michał

  Głupie jest pisanie, że jest darmo lub w abonamencie do wszystkich sieci skoro oferta nie obejmuje telefonów stacjonarnych. Skoro są takie nie domówienia to trudno domówić się z taką firmą.

 • Św co trzy dni krzyżem leżał

  A2 mobile jest równie, a może nawet bardziej korzystne. Za 19.90 rozmowy, mmsy, smsy i internet bez limitu (w rzeczywistości lejek po wykorzystaniu 5gb, który można zresetować za 5 zeta)

 • LeniwyJestem

  Póki co korzystam z Internetu 100+200GB i chwalę sobie. Zastanawiam się nad przejściem z numerem telefonu do tej sieci.

  • Qba

   Jaka jest u nich szybkość internetu?

   Czy LTE działa w roamingu krajowym?

   • LeniwyJestem

    Na obrzeżach Wrocławia mam od tych 30 do 70 w górę i dół. Nie narzekam, bo w Play miałem 3 razy mniej, ale to kwestia indywidualna. Po drugiej stronie miasta na lapku wyciskało niecałe 90.

    Za tydzień wyjeżdżam pod Czeską granicę, tak ruch sieciowy na BTS’ach jest znacznie mniejszy, sprawdzę ile tam można wyciągnąć.

    • Qba

     Sprawdź też w roamingu krajowym.

     • LeniwyJestem

      Używałem „Internetu na kartę” w PLAY, takie karty nie działają w roamingu. Zresztą jest w regulaminie tej taryfy, że internet działa tylko w zasięgu sieci PLAY, karta nie łączy się z roamingiem krajowym. Tam pakiet 100GB na 30 dni kosztuje 45zł miesięcznie, potem net zwalnia do 2 mega, ale często wykręcałem i po 200GB zanim blokada się załączała. We Wro miałem blokowane łącze na 20 Mega w dół i to tak perfidnie, bo jak się dzwoniło do BOK, że słaby transfer to „resetowali” ustawienia jakieś u siebie i net śmigał do 40 mega, ale po dwóch dniach snów blokada na 20 mega. Poza miastem i w innych częściach miasta działało bardzo szybko. Wydaje mi się, że BTS ograniczał prędkość do 20 mega.

     • jerzu

      „Zresztą jest w regulaminie tej taryfy, że internet działa tylko w zasięgu sieci PLAY, karta nie łączy się z roamingiem krajowym.”

      A u mnie cud – w roamingu krajowym działa.

     • LeniwyJestem

      http://www….g-krajowy/

      „Roaming krajowy jest dostępny dla wszystkich klientów Play korzystających z ofert głosowych i telemetrycznych. Jedynie Klienci Play Internet mogą korzystać tylko z zasięgu sieci Play.”

      Czekam…

     • Qba

      http://www….krajowego/

      To sobie przeczytaj.

      „Do jakich technologii będę miał dostęp w zasięgu sieci partnerskich (2G, 3G 4G (HSPA+), LTE)?
      W ramach sieci partnerskich klient może korzystać z technologii 2G, 3G i 4G (HSPA+). Z LTE można korzystać w sieci Play. ”

      „Mój telefon w trybie LTE nie loguje się do innego partnera roamingowego.
      W chwili obecnej z LTE można korzystać tylko w sieci własnej Play. Jeśli telefon ma ustawiony automatyczny tryb wyboru operatora, to zaloguje się, kiedy tylko będzie w zasięgu LTE w Play.”

     • Qba

      Widać bogaty jesteś bo w Red Bull Mobile 100 GB na 30 dni kosztuje 19 zł.

      http://aero…ull-mobile

 • Kawaiiaru

  ja jestem w Premium od prawie początku ich i jestem mega zadowolony

 • Vune

  Jestem w Premium Mobile od 3 miesięcy, póki co jestem mega zadowolony – abonament spadł o połowę, mam więcej internetu i w porównaniu do Orange mam lepszy zasięg (tam gdzie bywam najczęściej). Na chwilę obecną nie mam do czego się przyczepić.

 • isaakPL

  Moi rodzice zmieniali operatora, przenosili 4 karty SIM i jednak gdyby nie to że to zasięg plusa już by tam byli, a tak wybrali TMobile, mam złe zdanie o Plusie i o zasięgu, tym bardziej że jestem abonentem „nielimitowanego” internetu. Którego prędkości skaczą od kilkunastu kb do 70Mb/s i częste awarie, wczoraj cały dzień nie było zasięgu, bo tak a na infolinii próbowali mi wmówić że router mam zepsuty.

 • Krzysztofsf

  O oplacie aktywacyjnej nikt nie wspomnial?
  Byli niezli, ale obecnie przebil ich plusowy Plush i Nju z Orange.

 • Wiktor

  Nie taki nowy ten operator. Na rynku już jest sporo ponad rok. Nie słychać o nim, bo nie wydają na reklamę – czym się szczycą. Choć trochę na tym tracą, bo ofertę mają dla mnie bezkonkurencyjną. A im więcej zainteresowanych klientów się o nich dowie, tym szybciej u innych operatorów ceny by spadły. Sam skorzystałem z ich oferty – po długich negocjacjach z Orange. „Dacie mi to co oni, za tę samą cenę, to zostaję” – dawali, ale za dwa razy więcej. Na marginesie: kilku przedstawicieli Orange nie słyszało o tym operatorze w ogóle, a pani z BOKu otworzyła usta jak jej pokazałem ich ofertę. Szukali kruczków w ofercie PM, aż po 2-ch tygodniach dali sobie spokuj. Za kilka miesięcy kolej na nr żony i mamy 🙂

  • aga

   Jak Ty widzialeś te otworzone usta Pani z BOK… ładna laurka hahaha.

 • Bad

  Jak będzie z roamingiem po 15.06?

 • aga

  Zapomnieliście o Virgin Mobile ? Oni pierwsi udostępnili opcję abonamentu na czas ; nie określony ;

  • Bronisław Wołyniec

   Pierwsze było NJU

 • Pedro B

  Wolę T-Mobile infrastruktura lepsza, zdecydowanie bardziej dopracowana, byłem w Plusie, infrastruktura była ok do czasu telefonów z LTE i dawaniu internetu do CP w gratisie, słabe radiolinię nie wyrabiają.

  • Grzegorz93

   T-Mobile jest ok, tylko ich aplikacja do zarządzania kontem jest słaba w porównaniu do konkurencji i obsługa klienta od strony technicznej (ta dodatkowo płatna) jest do bani.

   • Pedro B

    Ja z aplikacji jestem zadowolony, a używałem wszystkich, ogólnie ma przewagę nawet nad Play24, bo mamy z poziomu aplikacji kontakt do BOA. Kontakt elektroniczny wystarcza do załatwienia wszystkich spraw, dzwonienie do BOA to bezsens. Ewentualnym minusem jest od czasu do czasu niedostępność usługi, nie można się zalogować na swoje konto.

    • Marco

     To dawno chyba używałeś Play24, bo tam chat z konsultantem jako element BOK jest od nie pamiętam kiedy.

     • Pedro B

      Nie widzę takiej opcji, mógłbyś powiedzieć gdzie jest?

     • Marco

      Zawsze, gdy się zaloguję, po chwili wyskakuje okno – czat z konsultantem. I tak załatwiłem telefon i abonament.

     • Pedro B

      U mnie nic nie wyskakuje, chodzi mi o aplikację na Androida.

     • Marco

      Przepraszam, to ja nie doczytałem, że to o aplikację chodzi. A, że z własnej inicjatywy kontaktowałem się z BOA tylko raz przez 10 lat, to nie pomyślałem, że komuś to może być potrzebne 🙂 Z apki da się zrobić praktycznie wszystko (co z mojego punktu widzenia jest potrzebne). A jak nie, to można wejść na play24 z telefonu i pogadać sobie z BOA 🙂

  • Borsuk

   Potwierdzam. W chwili obecnej T-mobile i długo długo nic. Czekam na abonament taki jak w a2mobile i się przenoszę.

   • Michał Sas

    Orange ma również dobry zasięg. Orange i T-Mobile korzystają z tych samych BTS-ów.

    • Jacek Krzęczko

     Nieprawda. Często są na jednym maszcie, ale są osobno. Orange ma więcej BTSów ale małej mocy, Tmobile ma mniej ale dużo większej mocy i dlatego Tmobile zazwyczaj działa nawet w środku lasu, gdzie o Orange można zapomnieć. http://mapabts.pl/

  • Jolanta Malko

   Przecież w T-mobile nie ma rozmów do wszystkich sieci bez limitu! I to jest ten szkopuł, który chyba zdecyduje o przejściu do innego operatora! Poza tym na koncie kumulują się pieniądze /oraz jakieś „super złotówki”, do których nie wiadomo, jak się „dobrać”, żeby móc je wykorzystać?!/, a doładowywać wciąż trzeba, bo blokują połączenia… I to ma zatrzymać klientów???


reklama