, Newsy

Konkurs | Wygraj smartfon ASUS ZenFone 3 Max (ZC553KL)!

konkurs-asus-zenfone

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Ściema

  Serio? Ale wybraliście odpowiedź.. było tyle kreatywnych komentarzy :/

  • MrVik

   Kwestia szczęścia 😉 W konkursach GsmManiaka już nie pierwszy raz wygrywa niczym nie wyróżniające się zgłoszenie. Może jury też uwielbia Bieszczady? 🙂

 • Ehh

  Żart?

 • Adam

  Kiedy będą wyniki?

 • http://www.gsmmaniak.pl/686100/konkurs-asus-zenfone-3-max-zc553kl/ krzys12

  Odpowiedź w konkursie:

  Pojechałbym w okolice Sandomierza i fotografował kwitnące sady owocowe.

 • http://www.gsmmaniak.pl/686100/konkurs-asus-zenfone-3-max-zc553kl/ BASIA GRIEGER

  Odpowiedź w konkursie:

  ASUS ZenFone 3 Max uświetniłby z pewnością pobyt w Paryżu
  który byłby ucztą dla każdego mojego zmysłu.
  Upragniony lot balonem nad wieżą Eiffla i Sekwaną,
  wyzwoliłby we mnie radość nieskrywaną.
  Uskrzydliłby mnie także spacer po ogrodzie pełnym pachnących róż
  i wizyta w kultowym Moulin Rouge.
  Nocą Paryż wygląda magicznie
  więc byłoby naprawdę romantycznie,
  gdybym na tle efektownie oświetlonej wieży
  zapozowała do sesji w eleganckiej odzieży.
  Smartfon miałby prawdziwe pole do popisu, zastępując aparat fotograficzny,
  wierzę, że podoła wyzwaniu i godnie uwieczni paryski nastrój magiczny. 🙂

  • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/1702381303111775/ Basia Grieger

   Data adekwatna do momentu wysłania zgłoszenia konkursowego to 4 maj, na kilka minut przed północą, regulaminowo. Data, która widnieje na moim zgłoszeniu nie pokrywa się z datą wysłania mego wpisu.

 • http://www.gsmmaniak.pl/686100/konkurs-asus-zenfone-3-max-zc553kl/ Paweł

  Odpowiedź w konkursie:

  Zabrałbym go do Tajpej i pokazałbym jego rodzinne strony oraz linię produkcyjną w fabryce, gdzie przyszedł na świat. Myślę, że byłby wzruszony… Tylko jak wzruszają się smartfony?

 • http://www.gsmmaniak.pl/686100/konkurs-asus-zenfone-3-max-zc553kl/ Czarek F.

  Odpowiedź w konkursie:

  ASUS ZenFone 3 Maxzabrałbym w cud nieznane! Bez planowania, analizowania czy większego przygotowania… Ot wyszedłbym z domu i poszedł tam, gdzie jeszcze mnie nie było, nie wiem czy byłoby to blisko czy daleko, w każdym razie kierowałbym się pełną spontanicznością – wszystko po to by się zgubić! A kiedy poczułbym, że czas wracać, że to już koniec majowania, to zamiast upamiętniać przy pomocy ZenFona 3 Max to co mnie po drodze spotykało, tym razem użyłbym go by wskazał sobie drogi do domu! Właśnie tam zabrałbym Asus ZenFone 3 Max, siebie i jakieś kanapki, no i coś do picia 😉

 • http://www.gsmmaniak.pl/686100/konkurs-asus-zenfone-3-max-zc553kl/ Piotr

  Odpowiedź w konkursie:

  Karsibór. Należąca do Świnoujścia wioska rybacka z zabytkowym kościołem leżąca na wyspie Karsibór. Bajeczna dzicz (niewielu mieszkańców) tuż obok portowego miasta przygranicznego. Piękne miejsce. Od Świnoujścia oddzielone gęstym lasem (pamiętam tam jednostki wojskowe), nad Świną i obok Zalewu Szczecińskiego. Można się zaszyć, bardzo szybko można wrócić do „cywilizacji” (na plażę?).

 • http://www.gsmmaniak.pl/686100/konkurs-asus-zenfone-3-max-zc553kl/ Krzysztof

  Odpowiedź w konkursie:

  Chciałbym z tym Asusem wybrać się do mojego lokalnego lasu, gdzie jest masa pięknych widoków. Myślę że zarówno zdjęcia jak i filmy zrobione w wielkiej rozdzielczości będą wyglądać obłędnie a piękno lasu zostanie uchwycone w nawet najmniejszych detalach.

 • http://www.gsmmaniak.pl/686100/konkurs-asus-zenfone-3-max-zc553kl/ Paweł

  Odpowiedź w konkursie:

  Telefon ZenFone 3 Max byłby znakomitym kompanem podczas pobytu na Szelińcu Wielkim, najwyższym szczycie w Górach Stołowych. Teren Parku Narodowego Gór Stołowych. Urzekające miejsce położone 919 metrów nad poziomem morza jest znaczącą atrakcją Sudetów.
  ZenFone 3 Max potrafi wykonać kapitalne zdjęcia i nie miałby większych problemów z uchwyceniem pięknego krajobrazu, który obfituje w cudownie prezentujące się szczyty, labirynty skalne, wąwozy czy korytarze. Takie miejsca jak Szlak Radków czy labirynt Błędne skały tylko proszą się o nowe, ciekawe ujęcia, które warto zatrzymać w swojej pamięci a już na pewno na ZenFone 3 Max. Ogromna pojemność baterii byłaby znaczącym atutem w pieszych wycieczkach na Szczelińcu i wiem, że dzielnie towarzyszyłby mi przez cały dzień.

 • http://www.gsmmaniak.pl/686100/konkurs-asus-zenfone-3-max-zc553kl/ Ewa

  Odpowiedź w konkursie:

  Zabrałabym go w podróż, szczególną, jedyną w swoim rodzaju i wyjątkową. W taką, która pozostaje w pamięci i w sercu do śmierci. Zabrałabym go w podróż na porodówkę. Za kilka tygodni, a może i mniej… Zostanę mamą, po raz pierwszy. Boję się, bo to naturalne, tym bardziej, że mąż ze względów bardziej zdrowotnych i mniej zawodowych nie będzie mógł mi towarzyszyć. Dlatego pomyślałam, że dzięki takiemu smartfonowi, chociaż na odległość mógłby usłyszeć pierwszy płacz naszego syna i zobaczyć go pierwszy. Nie mam oczywiście tutaj na myśli transmisji z akcji porodowej, ale tak to już w życiu jest, że kiedy człowiek coś zaplanuje to los to skomplikuje. Póki, co posługuję się telefonem Samsung S5610, solidny, ale już stary i wysłużony i nie daje takich możliwości komunikacji jak smartfon. A więc, jeśli jest odważny, ma silne nerwy i zimną krew (a raczej układy scalone) to zapraszam go w moją wyjątkową podróż – w podróż mojego życia.

 • http://www.gsmmaniak.pl/686100/konkurs-asus-zenfone-3-max-zc553kl/ Dariusz

  Odpowiedź w konkursie:

  Tego smartfona zabrałbym ze sobą do Francji dlatego bo ma bardzo fajny aparat na tyle oraz na froncie ja do zdjec oraz filow wykorzystuje smartfona a uwielbiam robić zdjęcia smartfonem i tez bardzo fajny duży ma wyświetlacz z którego będzie dobrze widać 🙂

 • http://www.gsmmaniak.pl/686100/konkurs-asus-zenfone-3-max-zc553kl/ Karolina

  Odpowiedź w konkursie:

  W długi weekend chętnie wybrałabym się na jakiś szalony festiwal muzyczny – nawet na innym kontynencie. Na pewno w jakimś miejscu na świecie, w tej chwili ludzie bawią się, skaczą, słuchają i śpiewają swoje ulubione piosenki w wykonaniach „na żywo”. I właśnie tego mi teraz potrzeba! Tańca, muzyki i dużej ilości energii! Bez stresu, bez planu, bez zmartwień! A wypasiony smartfon pomógłby mi to wszystko udokumentować 😉

 • http://www.gsmmaniak.pl/686100/konkurs-asus-zenfone-3-max-zc553kl/ Adam

  Odpowiedź w konkursie:

  Zabrał bym ZenFona na kilkudniową wycieczkę motocyklową żeby nie martwić się o stan baterii i dobre zdjęcia.

 • http://www.gsmmaniak.pl/686100/konkurs-asus-zenfone-3-max-zc553kl/ Wojciech

  Odpowiedź w konkursie:

  Pisałem kiedyś pracę na podobny temat Odręcznie, więc mam już pewną koncepcję. Moja odpowiedź będzie bardzo długa, więc mam nadzieję, że czytający będzie się dobrze bawić czytając ją.
  Uwielbiam podróże, ale jak wiadomo najwięcej czasu zajmuje przemieszczanie się z domu do miejsc, które chcemy zobaczyć lub pomiędzy tymi miejscami, w mojej pracy konkursowej nie ma mowy o takim marnotrawstwie czasu, więc podróż między miejscami nie zajmie ani minuty, będzie to coś w stylu teleportacji, czyli w sekundzie jestem tutaj, w następnej już gdzieś indziej. W każdym miejscu spędzę z telefonem godzinę i napisze dlaczego tak właśnie te miejsca chciałbym zobaczyć.

  O podróżach bez limitu marzę codziennie,
  niestety sen, czas i pieniądze blokują te marzenia konkretnie,
  GSM maniak swoim konkursem daje możliwość opisania przebiegu podróży marzeń z nieograniczonymi możliwościami, a dzięki zaprzeczeniu zasadom fizyki w ciągu doby jest tak dużo do zrobienia,
  Uosabiam sen i zamykam go do więzienia :P,
  żeby planu mi nie pokrzyżował,
  żebym co do sekundy na każdym etapie swojej podróż ulokował.
  Smartfon Asusa na te 24 godziny stanie się aparatem fotograficznym,
  abym mógł po powrocie ukazać swój dzień gościom licznym,
  Nie chcę zbyt dużo mojego wypracowania poświęcać na przygotowania, więc w kolejnej zwrotce przejdę do podróży relacjonowania. W związku z tym, że będę pamiętać dosłownie każdą chwilę z tego dnia, a przemieszczanie się między miejscami nie zabierze mi ani minuty, to stwierdziłem, że odwiedzę 22 miejsca rozlokowane na niemal całej kuli ziemskiej.

  Plan podróży:

  00:00 Nassau, Bahamy – wspaniałe miejsce, krystaliczna woda, stolica piractwa, malutka wyspa, a i tak na każdym kroku znajduje się godna uwagi atrakcja.

  01:00 Arizona, Stany Zjednoczone – Wielki Kanion Kolorado – jedno z najpiękniejszych miejsc na ziemi, skalny wąwóz w świetle słońca się mieni, nawet z satelity widok na niego jest niesamowity.

  02:00 Juneau, Alaska, Stany Zjednoczone – stolica tego potężnego stanu posiada jedne z najwspanialszych, naturalnych atrakcji turystycznych naszego świata, o których istnieniu mało kto ma pojęcia, a są nimi jaskinie lodowe.
  Chcesz dostrzec ich magię? Z pewnością wujek google Ci pomoże.

  03:00 The Dark Hedges, Irlandia Północna – godzinny spacer bez pośpiechu tą bukową aleją pozwoli na powrót do dzieciństwa beztroskiego i baśniowego.

  04:00 Yuanyang, Chiny – bajkowe tarasy uprawne, stąd pochodzi opakowanie ryżu niemal każde, niby to tylko tereny rolnicze, ale tutaj jest naprawdę ślicznie.

  05:00 Ogród Kawachi Fuji, Kitakyushu, Japonia – miejsce słynące z tysięcy kolorów, kwiatowy tunel potwierdza mnie w przekonaniu, że odwiedzając to miejsce dokonałem słusznego wyboru.

  06:00 Jezioro Pięciu Kwiatów, Jiuzhaigou, Chiny – tutaj pora na 60 minut relaksu, miejsce to pozwoli mi nabrać sił do dalszego zwiedzania, a otaczająca zieleń do przemyśleń w tym momencie na różne tematy skłania.

  07:00 Machu Picchu, Peru – moim zdaniem to najpiękniej położone miasto świata, nieodkrytych sekretów moc ze szczątkami budowli przeplata.

  08:00 Vaadhoo, Malediwy – Gwiaździsta noc to przy pewnym zjawisku zachodzącym w tym miejscu wygląda mizernie. Chcesz się na własne oczy przekonać ? Obejrzyj internetowe fotogalerie 🙂

  09:00 Laguna Zielona, Boliwia – góry, krystaliczna woda, niskie ceny, to każdego turystę przekona, obszar wart polecenia, każdy kto na nim zagościł go docenia.

  10:00 Casa Del Arbol, Ekwador – Każdy człowiek lubiący się huśtać zawsze marzył, aby huśtawka bujała się wyżej, stąd mój wybór, bo jeśli chodzi o tą to jestem pewien, że spełni ona oczekiwania wszystkich, którzy na niej usiądą i, że godzina spędzona na tej, ekwadorskiej wyleczy nas ze wszystkich lęków czy słabości, no chyba, że się urwie, to wtedy wyleczy nas również z życia i to dosłownie … 😛

  11:00 – 12:59 Nowy Jork, Stany Zjednoczone – aglomeracja licząca 8,5 miliona ludzi, miasto, które moją wyobraźnie jest w stanie zawsze pobudzić, tyle atrakcji na wyciągnięcie ręki, to nawet lepsze niż żelki 😀 Central Park, Wolności Statua, Medison Square Garden, Stadion Yankeesów, Hotel Plaza, dokładnie ten sam, który gościł nowego prezydenta USA oraz Kevina, od którego każde święta rozpoczynam.

  13:00 Kolonia, Niemcy – godzina pierwsza po południu wybiła, czas na powrót do Europy, ona również dla turystów jest otwarta i miła. Pierwsze miasto to Kolonia i Katedra moja ulubiona, jestem pewien, że jej ogrom każdego turystę do kolejnych odwiedzin przekona.

  14:00 Rzym, Włochy – tutaj zaglądnę do Koloseum, miasto zakochanych, obiekt westchnień turystów wielu, przy okazji zawitam do San Marino, do kaplicy sykstyńskiej zajrzę i zobaczę, jak Michał Anioł na swe freski nakładał farbę.

  15:00 Kotor, Czarnogóra – cudowne miasteczko średniowieczne, zważając na pory rok i szybko zapadający zmrok, pozwala ono dostrzec to, co najlepsze.

  16:00 Bruksela, Belgia – fantastyczna, różnorodna stolica Belgii, urok kamienic, zabytków i nowoczesności w jednym, oprócz tego znajdziemy tutaj setki wspaniałych browarów, na których konsumpcję można wydać sporo dolarów 😛

  17:00 Nantes, Francja – Paryż jest zbyt banalny, na czele ze swoim znakiem rozpoznawczym fatalnym, katedra, pasaż handlowy i zamek książęcy to nic, bo do zobaczenia jest tu znacznie więcej.

  18:00 Toskania, Florencja, Włochy – Region słynie z wyśmienitej kuchni i bajkowych winnic, chęć ich skosztowania sprawia, że jesteśmy wobec tego miejsca bezsilni.

  19:00 Meteory, Grecja – Majestatyczne meteory, ich widok wprawia w szok spory, żadna fotografia nie oddaje ich uroku, by się przekonać trzeba przybyć do Tesalii i wykonać na ich szczyt kilka kroków.

  20:00 Wiedeń, Austria – szeroko pojęta elegancja, porządek, od początku do państwa krańca, liczna kontrasty stylów, to one są powodem zwiedzających tylu.

  21:00 Praga, Czechy – spacer po zabytkowym centrum jest nie tylko podróży celem, ale i marzeń spełnieniem, czeskie piwo, liczne muzea, wycieczka tutaj do doskonała idea.

  22:00 – 23:59 Tauron Arena, Kraków, Polska – Chciałbym, aby z mojej szalonej doby skorzystała również rodzina i moi znajomi w sposób wyjątkowy. Na dwie godziny zaprosiłbym gwiazdy sceny muzycznej, a opłaciłbym je z kieszeni międzynarodowej delegacji licznej, Iglesias, Sting, Stewart, to bez znaczenia, ważne, aby każdy po koncercie nie krył zadowolenia 😀

  Mam też przygotowaną mapkę podróży, to znaczy zaznaczone punktami miejsca na kuli ziemskiej, ale to Chyba nie liczyłoby się, więc nie wrzucam linka 🙂

  Pozdrawiam

 • http://www.gsmmaniak.pl/686100/konkurs-asus-zenfone-3-max-zc553kl/ kaipilif

  Odpowiedź w konkursie:

  ASUSA ZenFone 3 Max zabrałbym ze sobą na bezludną wyspę. Powód tego jest prosty. Ten telefon nie dość, że pozwoliłby mi na zrobienie fascynujących zdjęć, to dodatkowo zaoferowałby mi minimum 3 dni działania, co mogłoby się okazać na wagę złota.

 • http://www.gsmmaniak.pl/686100/konkurs-asus-zenfone-3-max-zc553kl/ Radek

  Odpowiedź w konkursie:

  ASUS ZenFone 3 Max z pewnością ucieszyłby się z wizyty na Sycylii. Powody są dwa. Jeden z nich to względy czysto rekreacyjne, po prostu chciałbym odwiedzić miejsca w których niegdyś bywał Ojciec Chrzestny i odpocząć po ciężkiej sesji która lada chwila. Drugim powodem są moi rodzice. Mój ojciec chcąc kilkanaście lat temu oświadczyć się mojej mamie, zabrał ją właśnie do Włoch. Wszystko szło perfekcyjnie, ale w momencie oświadczyn zauważył, że pierścionka nie ma w kieszeni. Do dziś nie wiadomo gdzie podział się ów przedmiot, ale ja chciałbym wyruszyć w celu odnalezienia niedoszłego skarbu mamy i oddać w odpowiednie ręce. Nie straszna mi mafia, a nawet zapachy pizzy z przydrożnych lokali. Z ASUS-em mogę niemal wszystko. Przecież jest taki MAX 🙂

 • http://www.gsmmaniak.pl/686100/konkurs-asus-zenfone-3-max-zc553kl/ Katarzyna

  Odpowiedź w konkursie:

  „O! Jakie piękne widoki! Zrobię zdjęcie!”, pomyślałam. Cyk cyk, telefon w dłoni, kilka ujęć, panorama, zdjęcie grupowe, selfik – pełny wypas! I tak przez 4 dni. Cu-dow-nie!

  To wspomnienie z wakacji 2016. Tyle że… zostało ono jedynie w mojej głowie. Zdjęcia do niczego. Zero ostrości. Rozmazane. Albo ostrość na innej części zdjęcia niż tego chciałam. Szum kolorystyczny, ciemno i smutno.

  Tym razem chcę, żeby było inaczej. Chcę zabrać ZenFone’a na wakacje ze mną! Będzie nam raźniej. A dokąd? Na Gibraltar!

  Gibraltar to miejsce zderzenia kultur. Zderzenia dosłownego, bo do tej pory nie ma porozumienia w jego sprawie pomiędzy Hiszpanią a Wielką Brytanią.
  Lotnisko przecina autostrada, czy też odwrotnie: autostradę przecina lotnisko. Małpki są na wyciągnięcie ręki. Gorący klimat. Cudowne jaskinie. I ta historia – zawładnięcia półwyspu przez Brytyjczyków.

  To tam chcę znaleźć się w te wakacje. Taki jest plan, bilety na lot do Hiszpanii już wykupione. Brakuje tylko tej pewności, że w tym roku zostaną mi wspomnienia nie tylko mentalne, ale też fotograficzne. Asus ZenFone dałby mi tę pewność.

 • http://www.gsmmaniak.pl/686100/konkurs-asus-zenfone-3-max-zc553kl/ kat

  Odpowiedź w konkursie:

  Fajnie, że wypadł dobrze w waszych testach, ale ja sama lubię sprawdzić gadżety, które mi się podobają. Nowego Asusa zabrałabym na przejażdżkę nowym rollercoasterem w chorzowskie Legendii, największym w naszej części Europy. Gdyby to przetrwał bez wywrotki podzespołów, znaczyłoby, że czeka nas wspólna przyszłość 🙂

 • http://www.gsmmaniak.pl/686100/konkurs-asus-zenfone-3-max-zc553kl/ Dariusz

  Odpowiedź w konkursie:

  Długi majowy weekend w tym roku spędzam z moją narzeczoną na potańcówce. Ona ubrana na biało, ja ubrany na czarno. Miejsce imprezy to ogromna sala przystrojona bukietami wiosennych kwiatów. Weselisko mi się szykuje. Czas najwyższy mając już 35 lat na karku, ale jak do tej pory nie byłem nigdy w posiadaniu Asusa, którego chętnie bym wykorzystał przy uwiecznianiu uśmiechów gości, kulawego tańca ciotki, czy picia wódki na czas wujka z zagranicy. 🙂

 • http://www.gsmmaniak.pl/686100/konkurs-asus-zenfone-3-max-zc553kl/ papa12

  Odpowiedź w konkursie:

  na Madagaskar i wyginał bym z nim ciało śmiało

 • http://www.gsmmaniak.pl/686100/konkurs-asus-zenfone-3-max-zc553kl/ ankasss

  Odpowiedź w konkursie:

  Jest takie magiczne miejsce. Gdzie serce bić zaczyna mocniej. Gdzie widok zapiera dech w piersi. Gdzie nie masz sił postawić kolejnego kroku, ale czujesz się tak strasznie szczęśliwy i wolny. Stajesz nad przepaścią. Myślisz sobie co byłoby, gdyby Twoja zmęczona stopa lekko się omsknęła. I wtedy doceniasz jak bardzo kochasz życie. Kozi Wierch – Orla Perć – Tatry. To cała tajemnica.

 • http://www.gsmmaniak.pl/686100/konkurs-asus-zenfone-3-max-zc553kl/ pepe1389

  Odpowiedź w konkursie:

  ZenFona, zwłaszcza ze względu na mocną baterię, wziąłbym na wspólną wyprawę z żoną do malowniczych jaskiń zlokalizowanych na południu naszego pięknego kraju oraz północnej części Słowacji, z bazą wypadową w rodzinnych stronach, na Orawie, gdzie o dobry zasięg niezwykle trudno.
  Chciałbym (albo raczej chcielibyśmy) się do nich wybrać, ponieważ uwielbiamy zwiedzać i odkrywać naszą ojczyznę, zachwycać się pięknem Matki Natury oraz liczymy, że uda nam się zobaczyć żywego nietoperza w naturalnym środowisku (takie małe marzenie).

 • http://www.gsmmaniak.pl/686100/konkurs-asus-zenfone-3-max-zc553kl/ Łukasz

  Odpowiedź w konkursie:

  Asus’a zabrałbym do Omanu – Kraju arabskiego bardzo przyjaznego dla rodzin z dziećmi. Kraj bezpieczny i idealny do zwiedzania na własną ręke. Wystarczy na miejscu wynająć samochód i wziąć namiot. Jest to najekonomiczniejszy i moim zdaniem najprzyjemniejszy sposób zwiedzania. Twierdze, pusytnie, plaże i wiele innych miejsc wartych wybrania się w ten rejon świata.

 • http://www.gsmmaniak.pl/686100/konkurs-asus-zenfone-3-max-zc553kl/ maartini92

  Odpowiedź w konkursie:

  Z przyjemnością zabrałabym telefon ASUS ZenFone 3 Max wszędzie, a szczególnie na wieś do mojej ukochanej babci. Dlaczego? Bo mój aktualny telefon, mimo, że smartfon i w sensownej sieci, to koszmarnie gubi zasięg. Myślałam, że to wina sieci, ale nie! To mój piękniutki telefon 🙁 Mam nieograniczone rozmowy ze wszystkimi, dlatego chciałabym udostępnić telefon babci, by obdzwoniła siostry i kuzynki, z jej stacjonarnego wychodzi jej drogo. A mój smartfon gubi zasięg i babunia ma problem z rozmowami. Poza tym ZenFone 3 Max ma podobno dobry aparat, z chęcią zrobię sobie selfiki z babcią, ona uwielbia strzelać śmieszne miny do zdjęć z rąsi 😀


reklama