, Gry i aplikacje Newsy Windows Phone

Mamy kolejne złe wieści na temat Spotify…

fot. Windows Central

fot. Windows Central

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Staszek

  Problem mają Ci, którzy dali sobie wyprać mózgi, że zamiast mieć swoje mp3 to wygodniej jest korzystać z jakiś portali/serwisów.
  Ja nie korzystam ani z tego, ani netflixów, facebooków, twiterów itd. i nie mam żadnych sztucznych związanych z ww. syfami problemów.
  To co masz na swoim dysku, to jest twoje i tylko to jest pewne (o ile robisz backup, najlepiej podwójny). Żadne chmury czy inne bzdury.
  Te całe chmury można wykorzystać doraźnie w jakiejś delegacji, na wyjeździe, ale na co dzień trzeba je zupełnie olać i nie umieszczać tam ŻADNYCH danych wrażliwych.
  Trzeba mieć rozum i korzystać z technologii na swoją korzyść, a nie wić na siebie bata i stawać się niewolnikiem na życzenie.
  Dla mnie Spotifity, facebook, twiter itd mogą upaść z dnia na dzień i nawet tego nie zauważę, jakość życia się nie zmieni wogóle, to sztuczne, niepotrzebne rzeczy. Tylko szkodzą ludziom, bo zbierają przeciw nim dane i szpiegują.
  Lepszy wróbel w garści (mp3- zawsze można sobie z youtube zrobić mp3 i wg. naszego prawa nie jest to przestępstwo- konsultowałem to z policjantem) niż gołąb na dachu (jakieś chmury bzdury)

  • Ol

   Ojej, szkodzą ludziom? Hahah, Intenret ponoć też, to co tu robisz? 😉 Jeśli nie rozumie się pewnych rzeczy, to lepiej nic nie pisać. To że ty nie korzystasz i nie potrzebujesz, nie znaczy, że inni tez musza mieć takie myślenie

 • Crout

  Czy Autor rozróżnia Windows Mobile od Windows Phone? Facebook zakończył wsparcie dla WP, nie WM! Nie ma co do tego porównywać Spotify, które zakończyło wsparcie dla WM i WP.

 • Wania

  Windows Phone R.I.P. (niestety).


reklama