, Informacje prasowe Plus

Nowa oferta JA+ Na Kartę, czyli prostota bez limitów

fot. Facebook

fot. Facebook

Popularne produkty:
 • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  Oferta Plus jest do bani i żałosna , za 25 zł. to ja w T-M mam dużo lepszy zasięg , szybszy net i do tego 10GB na 30 dni 🙂
  Również Orange za 28 zł. daje mi lepszą usługę na kartę od Plus

 • narlik

  ja sie w plusa nie wpakuje. tak zjełczałego podejścia to juz nie ma nikt jak oni

 • vuïgh

  Żałosne pakieciki internetu, skąd oni się urwali. Żal po prostu żal.

 • Figs

  Mam u nich abonament z którego jestem bardzo zadowolony, ale te oferty na kartę wyglądają naprawdę super!

  • sqad

   Więc chyba jesteś słabo obeznany z innymi ofertami.

 • krzysiwonka

  Po pierwsze niech zdejmą z reklam tego pojebca Szymańskiego…. A po drugie: Może mi ktoś wytłumaczy dlaczego za więcej dostaje w plusie mniej a za mnie dostaje więcej? Chodzi mi o to że w Nowym Plushu bez konsekwencji (taryfa wprowadzona 14 marca) za 25zł otrzymuje: rozmowy do wszystkich za 0 zł, rozmowy na stacjonarne za 0 zł, sms-y do wszystkich za 0 zł, mms-y do wszystkich za 0 zł i UWAGA aż 10 Gb Internetu + pakiet Social, natomiast w taryfach Ja + na kartę za kwote wyższą tzn 29 zł otrzymuje mniej a mianowicie: rozmowy do wszystkich za 0 zł, rozmowy na stacjonarne za 0 zł, sms-y do wszystkich za 0 zł, mms-y do wszystkich za 0 zł i UWAGA TYLKO 6Gb Internetu BEZ PAKIETU pakiet Social z dostępem jedynie do Facebooka i Ipla.

  • And

   …. po trzecie- w szkole też nie lubiliśmy Szymańskiego 😉 …
   Po czwarte – Majewski jest spoko, oby jak najdłużej z nim współpracowali 😀 …
   Po piąte … plus jak dla mnie zawsze zostawał trochę z tyłu za konkurencją.

   • Maciek Jagoda

    Ale z Plushem bardzo fajną ofertę przygotowali. Tu Polkomtelowi nic zarzucić nie można, bo oferta stała się bardzo konkurencyjna. No i ten Plus na kartę też niczego sobie.

  • Janek

   A wiesz dlaczego w plush jest taniej, bo wyłączając promocję lub brak środków na odnowienie pakietu spowoduje że leci z konta. A w ja + na kartę można łączyć z promocją za 0 zł w plus. Pewnie dlatego są różnice I co do neta za 29 zł, Jest pakiet podwójny 2 x 3 GB . I też daje zabezpieczenie na net jak nie mam 29 zł, a w plush nic nie ma za 25 zł jak braknie grosza do odnowienia to wyzeruje konto.


reklama