, Android HTC Newsy Telefony

HTC Zeta: 4 rdzenie i 2,5 GHz?!

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Andree

  Spoko, spoko ja cały czas zapowiadam takie czasy, gdzie będziemy mogli nabyć smartfona bez procesora i ramu. A o tym jaki proc będzie i ile ramu zdecydujemy sami. Wtedy producenci może zaczną się prześcigać nad aktualizacjami, chyba że LG uzna Nigerię za właściwe miejsce dla swego nieśmiertelnego Froyo.

 • kkw

  prawdziwa rakieta, ja cie pierdo…. bestia, samsungi, lg na kolana przed królem !!!

 • Dawid

  Nie chodzi o przeprowadzkę, tylko te firmy idą na łatwiznę, zero innowacyjności. Dlaczego na Androida nie da się zrobić tak dobrej sekcji software’owej np. aparatu i kamery gdzie sens było by dawać do smarphoneu jakieś bardziej zaawansowanej optyki. Przecież Nokia na Symbiana jakoś potrafiła to zrobić, czy teraz Apple na ich nowe iOS przy Iphone 4S. Przykłady można by mnożyć..

 • qwerty

  @Dawid
  o jes rozwój… jak Ci się nie podoba to przeprowadź się do Nigerii, tam nokia 3310 nadal jest w top10 sprzedających się telefonów 🙂

  A co do andka to faktycznie przydałoby się dopracować stabilność i płynność systemu.

 • rey

  @Dawid, niektórzy są wręcz urzeczeni dużymi rozmiarami wyświetlaczy. Inaczej nie byłyby tak rozchwytywane ;d jak np seria Galaxy S

 • Dawid

  Niepokoi mnie ta drogą jaką obrali producenci, coraz to mocniejsze smartphony, a gdzie rozwój nad wytrzymałością smartphone’a, gdzie rozwój androida i jego lepsza optymalizacja(póki co Android to najmniej dopracowany system pod tym względem), każdy inny go biję. Gdzie możliwości update’u systemu także przez strasze smartphony, tylko nie mówcie mi że nie udźwigną(jakoś XDA pokazuję że można). No i niepokoi mnie ten rozmiar smartphonów, powyżej 4 cali smartphone staję się już mało funkcjonalny w obsłudze.


reklama