, Android Bada Gry i aplikacje Newsy Samsung Smartfony Windows Phone

Samsung postawi na Badę?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Kuzyn

  Jak odpowiednio zareklamuja to czemu nie. sam system glupi nie jest tylko nie ma wsparcia zbyt duzego. Jest jedno ale ktore zazwyczaj sie potwierdza, czy samsung faktycznie zamierza wprowadzic ten plan w zycie?

 • rey

  Skoro zamierzają wprowadzić go na o wiele szerszą skalę, to system wspierania Bady również będzie o wiele bardziej zaawansowany. Tak przynajmniej podejrzewam. Ale czy Bada ma szansę zawojować świat? ;/ ciężko stwierdzić…

 • Mateusz

  Ile ja już razy słyszałem o tym, że Samsung postawi na Bade, a tu dalej kicha ;p
  Sam miałem przez długi czas Wave S8500 i bardzo mocno liczyłem, że poprzednie zapewnienia się sprawdzą. Teoretycznie mowa o wprowadzeniu Bady 2.0 była już w lutym, a tu już listopad, i jak nie było tak nie ma.
  Samsung pewnie zdaje sobie sprawę z tego, że będzie mało chętnych na nowego Wave’a i puszcza w świat takie informacje żeby trochę zachęcić potencjalnych klientów.
  S8500 miał świetną sprzedaż bo był świetne wykonany, miał b.dobre parametry i niską cenę, a system był nowy i mógł okazać się hitem. Dzisiaj już nikt nie kupuje kota w worku i wie, że Bada choć to dobry system to nie jest należycie wspierana przez producenta i kilka ważnych funkcji w niej kuleje.


reklama