Premiera mobilnego Rome: Total War to nie jedyna gratka dla miłośników strategii z serii Total War i epickich gier strategicznych. Już wkrótce trafi do nas kolejna z tych fantastycznych produkcji!
Tym razem ekipa Feral Interactive – studia odpowiedzialnego za mobilną konwersję podstawowej wersji Rome: Total War na iPada – bierze się za bary z dodatkiem do tego wspaniałego tytułu, który i ja wspominam z naprawdę wielką przyjemnością. Bo choć Rome: Total War – Barbarian Invasion to tylko dodatek do podstawowego tytułu, to wprowadza on naprawdę sporo zawartości.
Mamy tutaj zupełnie odrębną kampanię oraz aż dziesięć nowych i co ważne – grywalnych stron konfliktu, które ewidentnie liczą na to, że wielki Rzym przechyli się ku upadkowi. Rozszerzenie wymusza na nas także zwracanie uwagi na istotny, zwłaszcza w późniejszych latach, czynnik religijny, determinujący niejednokrotnie nasze poczynania na bitewnych arenach.
Jak zapewne można się spodziewać, ekipa studia Feral odtworzy ten tytuł w praktycznie takiej samej jakości, jak wyglądał pecetowy oryginał – do jej działania nie będzie jednak wymagane posiadanie podstawki, tak jak w przypadku oryginalnego dodatku. Premiera tej produkcji nastąpi naprawdę niebawem – autorzy zaplanowali ją na 28 marca.
No i niestety jest także zła wiadomość – gra, podobnie jak i Rome: Total War, pojawi się tylko i wyłącznie na iPadach w cenie około 5 dolarów. Szkoda, bo nie ma co ukrywać – na ten tytuł połasiłby się niejeden posiadacz tabletów z Androidem, o właścicielach smartfonów z systemem Google nie wspominam. Cóż, może kiedyś doczekamy się premiery tych wspaniałych strategii także na urządzeniach z logiem zielonego robocika.
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Nothing w końcu ujawnił datę startu aktualizacji. System Nothing OS 4.0 oparty na stabilnym Androidzie…
Sieć Play wprowadziła nową promocję Black Week. Tym razem nie dotyczy ona telefonów komórkowych czy…
Wszystko wskazuje na to, że OnePlus 15 nie jest tak doskonały, jak się spodziewano, a…
Amazfit wprowadza nową, mniejszą wersję modelu Amazfit T-Rex 3 Pro. Zmniejszyła się średnica ekranu względem…
Samsung Galaxy S25 Edge to bezapelacyjna ciekawostka producenta z bieżącego roku. Podczas premiery flagowiec kosztował…
Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest to polska hybryda przygodówki i RPG, osadzona…